+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

galinis bamperis

galinis bamperis

Kad lengviau rastumėte reikiamą galinį bamperį:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Bamperiai, jų dalys“ ir galiausiai „Galinis bamperis“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Abu automobilio bamperiai yra bemaž vienodai reikalingi. Priekinis ir galinis bamperis sušvelnina automobilio smūgį avarijos metu ir taip išgelbėja daugelį žmonių nuo rimtesnių sužalojimų.

Tačiau galinis bamperis taip pat gali Jums pagelbėti ir būti tarsi trečioji Jūsų akis kelyje. Dažnai galinis bamperis pasižymi tuo, jog jame yra sensorius, jaučiantis atstumą nuo automobilio iki objekto (parkuojantis). Sensorius pradeda vis smarkiau pypsėti, jei artėja prie kliūties.

Taip pat naujausiuose automobiliuose gali būti įmontuota kamera, kuri be Jūsų pagalbos įparkuoja automobilį į norimą vietą ar garažą.

Bamperiai dažniausiai gaminami iš plastmasės. Bamperio spalvą pasirinkti galite patys: ar norite juodo bamperio, ar tokios spalvos, kokios yra Jūsų automobilis. Taip pat galinis bamperis gali būti padengiamas specialia danga, kuri yra atspari akmenukų padaromai žalai. Taip ne tik prailginsite bamperio gyvavimo laiką, bet ir estetinę išvaizdą.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: