+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

priekinis bamperis

priekinis bamperis

Kad lengviau rastumėte reikiamą priekinį bamperį:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Bamperiai, jų dalys“ ir galiausiai „Priekinis bamperis“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Priekinis bamperis – detalė, kuri pirmoji priima ir sugeria smūgį avarijos metu. Ne paslaptis, kad ši automobilio dalis yra kone dažniausiai keičiama detalė po auto įvykio. Tad pasirūpinti kokybe reikia iš anksto.

Priekinis bamperis ne tik puošia automobilį. Jis taip pat paima oro srautą ir perduoda jį aušinimo radiatoriams. Pavyzdžiui, sportiniuose automobiliuose priekinis bamperis yra prisiplojęs ir šios formos dėka nukreipia oro srautus į šoną. Taip norima išvengti oro pasipriešinimo ir automobilio pakilimo į orą, važiuojant dideliu greičiu.

Priekinis bamperis taip pat būna su įmontuotais sensoriais, priešrūkiniais žibintais.

Priekinių bamperių spalva arba prisitaiko prie automobilio esamos spalvos, arba būna juoda. Čia jau skonio reikalas. Taip pat verta žinoti, kad bamperiai naujausiuose automobiliuose būna dengiami specialia danga nuo akmenukų, taip išvengiant duobučių ir kitokių pažeidimų.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: