+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

smūgio sugėrėjas

smūgio sugėrėjas

Kad lengviau rastumėte reikiamą smūgio sugėrėją:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Bamperiai, jų dalys“ ir galiausiai „Smūgio sugėrėjas“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Smūgio sugėrėjas – putų arba plastmasės pavidalo detalė, dedama tarp bamperio balkio ir bamperio plastmasės. Jei norite naktimis ramiau miegoti, o vairuodami jaustis saugiau ar bent kiek ramiau dėl galimų auto įvykių – smūgio sugėrėjas yra išeitis.

Smūgio sugėrėjas gali būti pagamintas iš putų, arba korėtos plastmasės. Korėta plastmasė, priėmusi smūgį, susigniuždo, o putos, būdamos minkštos, sumažina smūgio stiprumą. Ne paslaptis, kad automobilio priekyje esantis bamperis ir jo balkis, eismo įvykio metu labiausiai nukenčia ir ši detalė yra dažniausiai keičiama detalė. Dėl to buvo sukurtas smūgio sugėrėjas, kuris sugeria dalį smūgio ir taip apsaugo viduje sėdinčius žmones.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: