Parduotuvių kontaktai

grotelės, jų dalys

grotelės, jų dalys

Automobilių inžinerijoje grotelių paskirtis yra uždengti priėjimą prie radiatoriaus ir variklio bei leisti patekti orui į variklio skyrių. Vienos grotelės yra virš bemperio, centre tarp priekinių žibintų, skirtos radiatoriaus aušinimui, kitos – bamperio apatiniuose kraštuose skirtos stabdžių aušinimui arba grotelės automobilio salone ventiliacijai palaikyti.


Šiuo metu didelės grotelės priekyje yra dalis automobilio estetikos. Grotelės dažnai kaip stiliaus elementas pabrėžia tam tikrą automobilių gamintojų išskirtinumą, kaip prekės ženklo identifikatorius.


Mūsų siūlomos grotelės yra itin kokybiškos ir visiškai neatsilieka nuo automobilių gamintojų originalių produktų. Dideliame šios grupės detalių asortimente Jūs tikrai rasite savo automobiliui tinkamas groteles ir liksite patenkinti detalės kokybe, kuri prieinama už patrauklią kainą.


Norėdami išsirinkti savo automobiliui tinkamas groteles, pirmiausia pasirinkite markę ir modelį, kad galėtumėte pamatyti siūlomų variantų sąrašą. Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: