Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

Stiklo pakėlėjas

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.

Naujausios prekės kategorijoje: Stiklo pakėlėjas

Šioje autodalių kategorijoje galite sekti naujausių mūsų asortimento prekių naujienas. Pabrėžiame, kad šiame sąraše rodomos visų automobilių modelių prekės – nesuklyskite rinkdamiesi. Kategorijos „Stiklo pakėlėjas“ dalys Jūsų automobiliui bus parodytos tik pasirinkus Jūsų norimą modelį ir paspaudus aukščiau esantį mygtuką „Pasirinkite automobilį“.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Ar galima prekes atsiimti fizinėse parduotuvėse?

    Taip, prekes nemokamai atsiimti galima visose Lietuvoje esančiose Signedos fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai prekės iš kitų parduotuvių yra pristatomos per 1–3 d. d.


Užsisakykite atsiimti prekes šiuose miestuose:

Jei renkantis kategorijos STIKLO PAKĖLĖJAS prekes iškilo klausimų  visada galite užsukti į mūsų fizines parduotuves žemiau pateiktuose miestuose. Parduotuvėse galite ne tik atsiimti prekes, bet ir prieš pirkdami pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Užsisakę jums reikiamą originalią detalę internetu, ją atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną artimiausioje mūsų fizinėje parduotuvėje. Automobilių dalys užsakytos internetu yra pristatomos ne tik į mūsų fizines parduotuves, bet ir į įvairius miestus bei priemiesčius. Parduotuvėse gausite ne tik profesionalią pagalbą iš mūsų vadybininkų, bet ir galimybę naujas detales apžiūrėti prieš pirkdami. Automobilių dalys užsakius internetu, jos yra pristatomos ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, bet ir į mažesnius miestus, bei rajonus, kaip Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kudirkos Naumiestis. Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai,Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai. Lietuvoje prekės pristatome į namus nemokamai, jeigu jūsų prekių suma yra didesnė nei 86 €. Jeigu suma yra mažesnė, siuntos kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į prekių svorį. Taip pat galite pasinaudoti ir DPD pristatymu. Užsisakius prekių pristatymą į UAB Signeda parduotuves, jas pristatysime per 1 d. d. Atsarginių autodalių pristatymas į namus truks 1–2 d. d. Jūsų siuntas į kitas Europos Sąjungos ar NVS šalis pristatysime per 3–10 d. d. Apie išsiųstas ar paruoštas atsiimti prekes Jus informuos mūsų vadybininkai trumpąja žinute. Plačiau apie pristatymo sąlygas galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.signeda.lt/parduotuves-taisykles#delivery

Stiklo pakėlėjas

Stiklo pakėlėjas - tai mechanizmas, skirtas automobilio šoniniams langams pakelti ir nuleisti. 

Stiklo pakelėjų tipai:

  • Rankiniai – valdomi sukant ant durelių sumontuotą rankenėlę. Šiais laikais jie retai sutinkami, o jei naudojami, dažniausiai galiniams langams. Jie yra patikimi, nereikia jokio maitinimo šaltinio.
  • Elektriniai – įjungiami paspaudus mygtuką, esantį ant porankio arba prietaisų skydelio. Tokius pakėliklius patogiausia naudoti, nes suteikia papildomų funkcijų. Pavyzdžiui, jie leidžia automatiškai uždaryti langus.

Lango pakėliklių tipai:

  • Troseliniai – labiausiai paplitę, veikia tyliai. Kartkartėmis juos reikia pareguliuoti trosu. Jie taip pat lengvai remontuojami.
  • Žirkliniai – patvarūs ir lengvai montuojami, tačiau lango pakėlimo greitis gali būti nevienodas.

Naudojimo patarimai:

Laikykitės paprastų taisyklių, kad langų pakėlikliai ir reguliatoriai tarnautų ilgiau. Mechanizmo mygtukui ar rankenai nenaudokite papildomos jėgos. Patikrinkite, ar uždarant langus netrukdo pašaliniai daiktai. Tai padės išvengti įrenginio gedimo. Kad užtikrintumėte tinkamą troselinio mechanizmo veikimą, retkarčiais sureguliuokite trosą. Be to, patartina specialia priemone valyti ir tepti besiliečiančius įrenginio elementus.

Gedimo požymiai:

Elektrinių langų valdymo mechanizmo daugelis gedimų susiję su laidų arba elektroninių prietaisų veikimo sutrikimais. Jei neveikia nė vienas langas, patikrinkite saugiklį – gali būti, kad sugedo relė. Jei langų pakėlikliai neįsijungia ant durelių esančiais mygtukais, bet juos galima įjungti iš pagrindinio įrenginio, esančio vairuotojo durelėse, reikia patikrinti mygtukus ir juos maitinančius laidus. Priešingu atveju, jei mechanizmų negalima įjungti iš pagrindinio bloko, gali būti, kad sugedo pats blokas. Jei įjungdami stiklo pakėliklį girdite spragtelėjimą, bet negirdite varikliuko garso, vadinasi, jis sugedo. Jei varikliukas veikia, bet langas pakyla trūkčiodamas arba visai nepakyla, gali būti susidėvėję jo krumpliaračiai, nutrūkęs laidas arba nesuteptos kreipiančiosios. Jei langas nesustoja tam tikroje padėtyje, gali būti, kad sugedo stabdžių spyruoklė. Rankinių langų pakėliklių trosas gali nutrūkti, o jei taip atsitinka, langas nepakyla.

Gedimo priežastys:

Laikui bėgant plastikiniai krumpliaračiai susidėvi ir juos reikia pakeisti. Kreipiančiosios užstringa, jei susikaupia nešvarumų. Langas pasislenka, o visa sistema dėl kreipiančiųjų pasislinkimo veikia padidėjusia apkrova, todėl gali nutrūkti arba išsitempti laidas, per anksti susidėvėti krumpliaračiai arba perdegti elektros variklis. Dėl prastų kontaktų gali išsilydyti laidai. Dėl įpročio per ilgai spausti mygtuką jis gali sugesti.