+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

moldingai

moldingai

Kad lengviau rastumėte reikiamų moldingų:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, o tada „Moldingai“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Juostos ant įvairių automobilio kėbulo dalių atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir suteikia estetiškumo. Įvairios automobilinės juostos ant kėbulo dažniausiai yra gaminamos iš braižymams ir įvairioms oro sąlygoms atsparių medžiagų. Patariame investuoti šiek tiek pinigų ir taip apsaugoti automobilį nuo nepageidaujamai greito dėvėjimosi, pakartotino automobilio poliravimo, pažeistų vietų dažymo.

Šioje prekių kategorijoje rasite juostų ant durelių, bamperio, kapoto, bagažinės dangčio ir kitų. Norėdami jas matyti, išskleiskite kategoriją.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: