Parduotuvių kontaktai

rėmai, sutvirtinimai

rėmai, sutvirtinimai

Rėmai automobilyje - tai žibintų ar kitų komponentų tvirtinimo vieta. Paprastai jie gaminami iš plieno, tačiau aliuminis ar kita lengva, bet tvirta žaliava vis labiau populiarėja.


Bamperio sutvirtinimas – tai automobilio komponentas, kurio paskirtis yra sustiprinti bamperį ir apsaugoti variklį, nuo smūgio avarijos atveju. Bamperio sutvirtinimai dažniausiai gaminami iš tokių medžiagų, kaip plienas ar aliuminis, taip pat ir iš plastiko. Bamperio sutvirtinimai yra galiniai ir priekiniai.


Pas mus galite rasti įvairios paskirties rėmus ir priekinius bei galinius bamperio sutvirtinimus ne tik naujiems automobiliams, bet ir senesniems. Jei Jums reikalinga pagalba pasirenkant rėmą ar sutvirtinimą automobiliui, puslapio apačioje, dešinėje pusėje paspauskite ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir pateikite užklausą mūsų vadybininkui.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: