+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

rėmai, sutvirtinimai

rėmai, sutvirtinimai

Kad lengviau rastumėte reikiamų rėmų ir/ar sutvirtinimų:

  1.  Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2.  Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, o tada „Rėmai, sutvirtinimai“.

Rėmai automobilyje - tai žibintų ar kitų komponentų tvirtinimo vieta. Paprastai jie gaminami iš plieno, tačiau aliuminis ar kita lengva, bet tvirta žaliava vis labiau populiarėja.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Bamperio sutvirtinimas – tai automobilio komponentas, kurio paskirtis yra sustiprinti bamperį ir apsaugoti variklį nuo smūgio avarijos atveju. Bamperio sutvirtinimai dažniausiai gaminami iš tokių medžiagų kaip plienas ar aliuminis, taip pat ir iš plastiko. Bamperio sutvirtinimai yra galiniai ir priekiniai.

Pas mus galite rasti įvairios paskirties rėmus ir priekinius bei galinius bamperio sutvirtinimus ne tik naujiems automobiliams, bet ir senesniems. Jei Jums reikalinga pagalba pasirenkant rėmą ar sutvirtinimą automobiliui, puslapio apačioje, dešinėje pusėje paspauskite ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir pateikite užklausą mūsų vadybininkui.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: