+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

rėmas apatinis

rėmas apatinis

Kad lengviau rastumėte reikiamą apatinį rėmą:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Rėmai, sutvirtinimai“ ir galiausiai „Rėmas apatinis“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Apatinis rėmas – detalė, prie kurios tvirtinasi kone visos didžiausios ir svarbiausios automobilio dalys. Pavyzdžiui, važiuoklė, šarnyrai, variklis, greičių dėžė – visos didesnės detalės ar mechanizmai, judančios važiuoklės dalys.

Kuo apatinis rėmas skiriasi nuo įprasto rėmo? Ogi niekuo. Vieniems automobiliams dedami vientisi rėmai, kitiems – iš kelių dalių.

Nereikia nei daug galvoti, ir taip kiekvienam aišku, kad apatinis rėmas turi būti išties tvirtas, nepajudinamas. Ne veltui jis gaminamas iš kelių sluoksnių metalo arba plieno. Tik naujausios gamybos rėmai pagal naujausias tendencijas yra gaminami iš aliuminio. Taip išties sumažinamas automobilio svoris.

Verta žinoti ir tai, jog apatinis rėmas yra linkęs rūdyti, nes jis susiduria su įvairiomis oro sąlygomis ir yra matęs daug kelių, žvyrkelių ir duobių. Tad reikia pasirūpinti iš anksto ir garantuoti ilgą rėmo tarnavimo laiką.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: