+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

rėmas

rėmas

Kad lengviau rastumėte reikiamą automobilio rėmą:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Rėmai, sutvirtinimai“ ir galiausiai „Rėmas“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Rėmas – viską laikančioji detalė, kuri sutvirtina kėbulą bei užtikrina, kad automobilis būtų tvirtas, o visos dalys – savo vietose. Dažniausiai rėmas gaminamas iš sustiprinto, kelių sluoksnio metalo, plieno, tačiau dabar itin išpopuliarėjo rėmai, pagaminti iš aliuminio. Medžiaga pakeista su tikslu: taip norima sumažinti automobilio svorį.

Rėmas neša gana didelę naštą -  prie jo tvirtinasi įvairios detalės. Pavyzdžiui, difuzoriai, žibintai, bamperis, grotelės.

Lengvųjų automobilių rėmas dažniausiai nėra ištisinis. Tik didelių gabaritų mašinos (sunkvežimiai) turi ištisinį rėmą. Taip pat įdomu, kad rėmas būna bene vienodas visiems automobiliams. Skiriasi tik prabangių automobilių rėmai, kurie turi kitokią konstrukciją.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: