+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

variklio apsaugos, posparniai

variklio apsaugos, posparniai

Norėdami rasti prekes: Variklio apsaugos, posparniai, Apsaugos po varikliu.

Visų pirma į automobilio filtrą (šalia paieškos laukelio) įveskite savo automobilio markę ir modelį, spauskite mygtuką pasirinkti ir tęskite naršymą šioje kategorijoje.

Jei nesate įsitikinę dėl pasirinktų dalių tinkamumo, drąsiai kreipkitės į mūsų vadybininkus, kurie visada pasiruošę atsakyti, ar detalė konkrečiam Jūsų automobiliui yra tinkama. Pagalbą darbo metu rasite dešiniame šio puslapio kampe paspaudę ant "Pagalba gyvai" laukelio ir pradėję pokalbį.

Jei neradote Jūsų automobiliui reikiamos dalies mūsų detalių sąraše - kreipkitės į mūsų vadybininkus. Daug prekių galime užsakyti pagal specialų užsakymą ir greitai pristatyti į Jūsų pasirinktą vietą ar atstovvbę. Jei prekės nėra E. Parduotuvėje tai dar nereiškia, kad mes jos negalime.

Šioje kategorijoje rasite:

Apsaugos po bamperiu

Apsaugos po greičių dėže

Apsaugos po varikliu

Plastmasės ant variklio

Posparnius rasite:

Posparniai

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Variklio apsaugos, posparniai – detalės, saugojančios variklį ir taip prailginančios variklio gyvavimo laiką.

Variklio apsaugos – po varikliu dedama detalė, kuri atlieka daugelį funkcijų. Ši detalė apsaugo variklį, vairo sistemą, įvorę ir nuo mechaninės, ir nuo cheminės žalos. Pavyzdžiui, variklio apsaugos padeda išvengti korozijos (rūdijimo), taip pat nusidėvėjimo. Dėl variklio apsaugos buvimo, į automobilio vidų nepatenka purvas, dulkės, kelių druskos.

Posparniai – detalė, kuri apsaugo variklį nuo kelio akmenukų, nelygumų, kitokių kliūčių. Tad ši detalė gyvybiškai svarbi, jei dažnai važinėjate žvyrkeliu, neasfaltuotu keliu – bekele. Taigi variklio apsaugos, posparniai atlieka apsauginę funkciją, kurios dėka prailgėja variklio tarnavimo laikas.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: