+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

apsauga po varikliu

apsauga po varikliu

Kad lengviau rastumėte reikiamą apsaugą po varikliu:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Variklio apsaugos, posparniai“ ir galiausiai „Apsauga po varikliu“.

Jei nesate garantuotas dėl savo pasirinkimo tikslumo, mes visada pasiruošę padėti. Jums tereikia paspausti ant laukelio „Pagalba gyvai!“ ir nusiųsti užklausą vadybininkui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Apsauga po varikliu – detalė, kuri dažniausiai būna pagaminta iš minkštos plastmasės. Tokias detales mes vežame iš Taivano. Minkštesnė plastmasė – kokybiškesnė, tačiau galite rasti ir kietesnės plastmasės apsaugų. Renkatės Jūs!

Apsauga po varikliu atlieką labai svarbią funkciją – saugo variklį nuo mechaninių ir cheminių pažeidimų. Kai važiuojate duobėtu keliu, turbūt nė nesusimąstote, kas vyksta automobilio apačioje. Automobilis liečiasi su kelio dulkėmis, akmenėliais, purvu. Žiemą – druskomis. Šios lauko sąlygos gali pakenkti varikliui, skatinti koroziją (rūdijimą), nusidėvėjimą. Dėl to yra labai svarbi apsauga po varikliu. Ji garantuoja ilgesnį variklio tarnavimo laiką ir apsaugo kitas detales: vairo sistemą, įvorę.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: