Parduotuvių kontaktai

variklio dangčiai (kapotai), jų dalys

variklio dangčiai (kapotai), jų dalys

Variklio dangtis arba kitaip vadinamas kapotas yra atverčiama dalis ant automobilio variklio skyriaus, kuraį atidarius galima prieiti prie variklio skyriuje esančių komponentų.


Lengvuosiuose automobiliuose kapotai būna su spynomis, kad apsaugotų nuo vagystės, žalos ar staigaus atsidarymo važiuojant kelyje. Dažniausiai kapotai atsirakina ir atsidaro paspaudus rankenlę salone.


Kapotai paprastai yra gaminami iš plieno, tačiau gamyba iš aliuminio paskutiniu metu vis popiuliarėja. Kitų gamintojų kapotai gaminami net ir iš anglies ar stiklo pluošto, tačiau tai gana brangi medžiaga. Šiuolaikinių automobilių kapotų projektavimui ir gamybai daug dėmesio skiriama pesčiųjų saugumui.


Šių detalių asortimentas pas mus yra pakankamai didelis. Čia rasite kapotų ir jų dalių ne tik naujiems, bet ir senesniems automobiliams. Jei reikia pagalbos ieškant tinkamo kapoto Jūsų automobiliui, nelaukite ir iš karto nusiųskite užklausą vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje.

Šioje kategorijoje nėra prekių.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: