+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

variklio dangčiai (kapotai), jų dalys

variklio dangčiai (kapotai), jų dalys

Kad lengviau rastumėte reikiamų variklio dangčių:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „Kėbulo dalys“, o tada „Variklio dangčiai (kapotai), jų dalys“.

Variklio dangtis (arba kitaip vadinamas kapotas) yra atverčiama dalis ant automobilio variklio skyriaus, kurią atidarius galima prieiti prie variklio skyriuje esančių komponentų.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Lengvuosiuose automobiliuose kapotai būna su spynomis, kad apsaugotų nuo vagystės, žalos ar staigaus atsidarymo važiuojant kelyje. Dažniausiai kapotai atsirakina ir atsidaro paspaudus rankenėlę salone.

Kapotai paprastai yra gaminami iš plieno, tačiau gamyba iš aliuminio paskutiniu metu vis popiuliarėja. Kitų gamintojų kapotai gaminami net ir iš anglies ar stiklo pluošto, tačiau tai gana brangi medžiaga. Šiuolaikinių automobilių kapotų projektavimui ir gamybai daug dėmesio skiriama pėsčiųjų saugumui.

Šių detalių asortimentas pas mus yra pakankamai didelis. Čia rasite kapotų ir jų dalių ne tik naujiems, bet ir senesniems automobiliams. Jei reikia pagalbos ieškant tinkamo kapoto Jūsų automobiliui, nelaukite ir iš karto nusiųskite užklausą vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: