Prekių katalogas
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

KIA - dalys

KIA - dalys

35-ių Kia modelių atsarginės dūžio detalės guli mūsų sandėliuose. Kia dalys ir jų asortimentas išties platus: bamperių, akumuliatorių, valytuvų ir kitų dalių ras tiek „Kia Carnival“, tiek „Kia Rio“ automobilių savininkai.

Detalių yra daug ir įvairių, Jums tereikia susirasti tinkamą. Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1.     Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2.     Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  •    Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  •    Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Kia dalys, automobiliai buvo pradėti gaminti po 1944-ųjų, kai buvo įkurta įmonė „Kia Motors“. Ši kompanija yra viena iš seniausių automobilių gamintojų Pietų Korėjoje, kuri dabar taip pat yra antroji pagal dydį P. Korėjos rinkoje.

Kia dalys, automobiliai – aukštos klasės transporto priemonės. Kiekviena iš jų yra kruopštaus ir sistemingo darbo rezultatas. Gaminamų automobilių įvairovė išties stebina. „Kia“ automobiliai būna kompaktiški, maži, manevringi automobiliai (pavyzdžiui, „Kia Sephia“, „Kia Picanto“), kuriuos lengva parkuoti, tačiau taip pat „Kia“ markę galite pastebėti ir ant visureigių (pavyzdžiui, „Kia Sorento“, „Kia Soul“), kurie lengvai pravažiuos per bet kokį kelią, yra masyvūs, itin saugūs.

Kia pavadinimo reikšmė gan paprasta – išvertus iš korėjiečių kalbos simbolių, Kia reikštų „tai, kas ateina iš rytų“. Ne veltui kompanija kasmet pagamina apie 1,5 mln. automobilių – Kia dalys ir automobiliai surenkami, montuojami 8 valstybėse. Visame pasaulyje „Kia Motors“ kompanijoje dirba 40 tūkst. darbuotojų, o jų šūkis yra „The Power of Surprise“ (Galia nustebinti).