+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

duslintuvas

duslintuvas

Prieš ieškodami detalių, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins paiešką.

Jeigu kyla klausimų, ar duslintuvas tikrai tiks Jūsų pasirinktam automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Duslintuvas – garsą izoliuojantis įtaisas, silpninantis garso slėgį (keliamą variklio). Didžioji dalis garso išeina tuo pačiu vamzdžiu, per kurį taip pat pašalinamos išmetamosios dujos. Triukšmą mažina keletas kanalų, išklotų stiklo pluoštu ir (ar) rezonuojančiomis kameromis. Tuomet garso bangos viena kitą atmuša.

Duslintuvas – detalė, kuri gali rūdyti tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Duslintuvas rūdija iš išorės, kai šaltuoju sezono metu keliuose yra itin daug druskų ir drėgmės.

Viduje duslintuvas gali pradėti rūdyti taip pat dėl kontakto su drėgme arba dėl kitų cheminių medžiagų, nuosėdų, kurios susidaro dėl išmetamųjų dujų kondensacijos, esant šaltai sistemai.

Dažniausiai šis veiksnys lemia duslintuvo prakiurimą – ši detalė dažniau prakiūra tuose automobiliuose, kurie yra rečiau eksploatuojami – išmetamoji sistema nespėja įkaisti, tad viduje esanti drėgmė niekur nedingsta. Pavyzdžiui, benzinu varomo automobilio išmetamoji sistema bus visiškai išdžiūvusi tik šiam nuvažiavus apie 40 km.

Kaip žinoti, jog duslintuvas prakiuro?

  • Iš duslintuvo pradeda sklisti keisti ir triukšmingi garsai.
  • Išmetamųjų dujų kvapas pasklinda ir automobilio viduje.

Ką daryti? Visų pirma, iš anksto galima pasirūpinti korozija – virinimo vietos turėtų būti padengtos dažais, taip apsaugosite metalą nuo rūdijimo. Tokiu atveju, jei duslintuvas jau turi pažeidimų, geriausia išeitis – suvirimas. Žinoma, itin nusidėvėjusį duslintuvą patartina keisti nauju.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: