+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

filtro dėžė

filtro dėžė

Visų pirma, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins prekių paieškos rezultatus.

Jeigu kyla klausimų, ar filtro dėžė tiks Jūsų automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti reikiamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Filtro dėžė – plastmasinė detalė, kuri dažniausiai automobilyje būna ne viena. Kad automobilis galėtų puikiai funkcionuoti, jam yra reikalingi 3-4 filtrai. Pavyzdžiui, yra alyvos, kuro, oro ir salono oro filtrai. Pastarojo gali nebūti tik senesniuose automobiliuose.

Alyvos filtro dėžė ir joje esantis filtras užtikrina, jog alyva, cirkuliuojanti automobilio variklyje, visuomet bus išvalyta. Patartina filtrą keisti kaskart, kai yra keičiama variklio alyva.

Kuro filtras išvalo kurą, kuris patenka į uždegimo sistemą. Jeigu automobilis yra varomas dyzelinu arba pilamas dyzelinas yra pagamintas ne ES, šį filtrą reikėtų prižiūrėti atidžiau ir keisti dažniau nei kas antrą, alyvos keitimo, kartą.

Oro filtras valo į variklio uždegimo sistemą patenkantį orą. Šį filtrą siūloma keisti tuomet, kai keičiate alyvą ir alyvos filtrą. Jei keičiant alyvą oro filtras yra puikios būklės – neprivalote jo keisti. Svarbiausia oro filtrą keisti bent kartą į metus.

Salono oro filtras ir filtro dėžė neaptinkama senesniuose, iki 2000-ųjų metų gamintuose automobiliuose. Šis filtras užtikrina, jog dulkės, įvairūs kvapai nepateks į automobilio saloną. Tai turi didelės įtakos keleivių ir vairuotojų sveikatai, tad salono filtrą (filtro dėžė – nebent šiai įskilus ar kitaip nusidėvėjus) patartina keisti  kas metus. Tačiau jeigu automobilis dažniau yra eksploatuojamas neasfaltuotu, dulkėtu keliu – filtrą patartina keisti bent porą kartų į metus.

Kokybiškesni yra tie salono filtrai, kurie yra padengti anglimi. Jų kaina šiek tiek didesnė už paprastų filtrų, tačiau jie geriau „atlieka savo darbą“: geriau sulaiko kvapus, kokybiškiaus išvalo patenkantį orą.


Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: