+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Korėjietiškų automobilių dalys

Korėjietiškų automobilių dalys – tai „Daewoo“, „Hyundai“, „Kia“ dalys, randamos mūsų sandėliuose. Pietų Korėjos automobilių pramonė yra: šeštoji pagal dydį ir penktoji pagal automobilių eksporto apimtį. Šiuo metu Pietų Korėjos automobilių pramonė yra viena iš labiausiai pažengusių pasaulyje, kuri demonstruoja ne tik dizaino ir technologijų, bet ir ateities galimybes.

Jei nerandate Jums reikiamos detalės, visų pirma pasirinkite kategoriją „Korėjietiškų automobilių dalys“, po to pasirinkite markę ir tuomet modelį.

Jei vis dėlto yra neaiškumų ir nežinote, kaip rasti reikiamą detalę, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį laukelį „Pagalba gyvai!“

„Signedoje“ gan platų asortimentą sudaro „Daewoo“, „Hyundai“, ir „Kia“ korėjietiškų automobilių dalys, tad rasti kurią nors konkrečiai reikiamą dalį neturėtų būti sunku. Tačiau, jei tam tikros detalės nebus mūsų sandėliuose – pasinaudokite paslauga „Specialusis užsakymas“. Tai – galimybė užsisakyti detalę, kurios nėra Lietuvos rinkoje arba mūsų sandėliuose. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Tačiau nuo ko viskas prasidėjo? Pietų Korėjos automobilių pramonės istorija prasidėjo nuo 1955-ųjų, kai Korėjos verslininkas Choi Mu-seong ir du jo broliai suprojektavo ir lokalizavo JAV kariuomenės džipo variklį. Jie iš metalo lakštų ir kai kurių, jau turimų džipo dalių sukonstravo pirmąjį automobilį, pavadinimu „Sibal“. Tai išvertus reiškia naują pradžią.

1962-aisiais Korėjos vyriausybė, nusprendusi, jog reikia plėtoti automobilių pramonę, paskelbė „Automobilių pramonės skatinimo politiką“ ir išleido „Automobilių pramonės apsaugos“ įstatymą, kuris turėjęs apsaugoti tik prasidėjusias kurtis automobilių gamybos įmones. Užsienio rinka buvo uždrausta, išskyrus tas įmones, kurios kontaktavo su vietos verslininkais.

Tais pačiais metais buvo įsteigtos trys bendrovės: „Kyeongseong Precision Industry“, kuri vėliau pakeitė pavadinimą į „Kia industry“. Ši įmonė pradėjo automobilių surinkimą, bendradarbiaudama su „Mazda“ kompanija, taip korėjietiškų automobilių dalys gavo pradžią. Taip pat įsikūrė „Ha Dong-hwan Automobile Industry Co“  ir „Saenara Automobile“ – įsteigta kartu su „Nissan Motor Co“ bendradarbiavimu. Ši įmonė buvo pirmoji Korėjos automobilių pramonėje, kuri turėjo modernią automobilių surinkimo įrangą. Galiausiai (1965-aisiais) įsikūrė „Hyundai Motor Company“, kuri bendradarbiavo su „Ford Motor“ kompanija. Tačiau svarbu paminėti, jog šios bendrovės importuodavo detales iš užsienio ir vėliau juos montuodavo – t.y. pačios automobilių negamino.

Atsiperkančių investicijų, dizaino ir technologijų tobulėjimo dėka, automobilių kokybė ir korėjietiškų automobilių dalys tik gerėjo, o tai lėmė įsitvirtinimą pasaulio rinkoje.