Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

Kuro sistema

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.

Naujausios prekės kategorijoje: Kuro sistema

Šioje autodalių kategorijoje galite sekti naujausių mūsų asortimento prekių naujienas. Pabrėžiame, kad šiame sąraše rodomos visų automobilių modelių prekės – nesuklyskite rinkdamiesi. Kategorijos „Kuro sistema“ dalys Jūsų automobiliui bus parodytos tik pasirinkus Jūsų norimą modelį ir paspaudus aukščiau esantį mygtuką „Pasirinkite automobilį“.

Dažniausiai užduodami klausimai
 • Ar galima prekes atsiimti fizinėse parduotuvėse?

  Taip, prekes nemokamai atsiimti galima visose Lietuvoje esančiose Signedos fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai prekės iš kitų parduotuvių yra pristatomos per 1–3 d. d.


Užsisakykite atsiimti prekes šiuose miestuose:

Jei renkantis kategorijos KURO SISTEMA prekes iškilo klausimų  visada galite užsukti į mūsų fizines parduotuves žemiau pateiktuose miestuose. Parduotuvėse galite ne tik atsiimti prekes, bet ir prieš pirkdami pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Užsisakę jums reikiamą originalią detalę internetu, ją atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną artimiausioje mūsų fizinėje parduotuvėje. Automobilių dalys užsakytos internetu yra pristatomos ne tik į mūsų fizines parduotuves, bet ir į įvairius miestus bei priemiesčius. Parduotuvėse gausite ne tik profesionalią pagalbą iš mūsų vadybininkų, bet ir galimybę naujas detales apžiūrėti prieš pirkdami. Automobilių dalys užsakius internetu, jos yra pristatomos ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, bet ir į mažesnius miestus, bei rajonus, kaip Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kudirkos Naumiestis. Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai,Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai. Lietuvoje prekės pristatome į namus nemokamai, jeigu jūsų prekių suma yra didesnė nei 86 €. Jeigu suma yra mažesnė, siuntos kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į prekių svorį. Taip pat galite pasinaudoti ir DPD pristatymu. Užsisakius prekių pristatymą į UAB Signeda parduotuves, jas pristatysime per 1 d. d. Atsarginių autodalių pristatymas į namus truks 1–2 d. d. Jūsų siuntas į kitas Europos Sąjungos ar NVS šalis pristatysime per 3–10 d. d. Apie išsiųstas ar paruoštas atsiimti prekes Jus informuos mūsų vadybininkai trumpąja žinute. Plačiau apie pristatymo sąlygas galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.signeda.lt/parduotuves-taisykles#delivery

Kuro sistema


Transporto priemonės sklandžiam veikimui didelę įtaką daro
kuro padavimo sistema . Kuras automobiliui - tas pats kas maistinės medžiagos žmogui. Automobilio kuro sistemą galime palyginti su žmogaus organizmo veikla. Be šios sistemos tinkamo funkcionavimo, sklandus automobilio darbas neįmanomas.  Ruošiantis šių dalių keitimui ar remontui, reikia nepamiršti, kad šios sistemos dalys skiriasi priklausomai nuo automobilio kuro tipo - benzino ar dyzelio.


Kuro įpurškimo sistemos pagrindinės dalys:

 • Filtras - nors ir dauguma degalinių, pardavinėjančių kurą, stengiasi jį pateikti kuo švaresnį, tai nereiškia kad jis yra pilnai išfiltruotas nuo įvairių pašalinių medžiagų, tokių kaip smėlis, metalo dalelės, rūdžių liekanos, organinės nuosėdos ar kita. Filtro pagalba šios dalelės išvalomos ir į variklį patenka švarus kuras.
 • Kuro siurblio funkcija - įsiurbti kurą iš automobilio kuro bako į kuro vamzdelį,  ir į kuro purkštuką, iš kurio kuras yra įpurškiamas į cilindrą.
 • Kuro vamzdžiai ir purkštukai -  detalės, atsakingos už degalų tiekimą iš siurblio į variklio cilindrus.
 • Kuro bakas.
 • Apsauginis vožtuvas.

  Kaip užtikrinti sklandų kuro sistemos veikimą?

  Sinchroniškai veikdamos kartu visos kuro sistemos dalys užtikrina sklandų degalų perdavimą iš kuro bako į variklį. Tam, jog kuro sistema veiktų nepriekaištingai, reikia reguliariai atlikti jos apžiūros darbus ir įvairias procedūras, tokias kaip:

   Reguliarus kuro filtro keitimas. Kokybiškai veikiantis kuro filtras ilgainiui užsiteršia  smulkiosiomis dalelėmis. Natūralu, jog jį keisti reikia reguliariai. Vidutiniškai filtrą keisti rekomenduojama bent kartą per metus, arba kas 15000 – 30000 nuvažiuotų kilometrų. Tačiau tokios rekomendacijos – apytikslės.  Svarbu atsižvelgti ir į eksploatuojamo automobilio kuro sistemos būklę, ir į pilamų degalų kokybę, ir į vairavimo sąlygas. Tinkamai prižiūrimas kuro filtras padeda išvengti įvairių kuro įpurškimo sistemos, ir kitų kuro sistemos dalių problemų.

    Kuro sistemos dalių valymas. Norėdami kuo ilgiau išlaikyti kokybišką kuro sistemos veikimą, reguliariai pasirūpinkite šios sistemos detalių priežiūra. Itin svarbu laiku kruopščiai prižiūrėtii vamzdželius bei kuro purkštukus. Šiose detalėse ypač dažnai kaupiasi įvairios nuosėdos, smulkiosios dalelės. Sutrikus tinkamai kuro purkštukų veiklai, ilgainiui sutriks ir tolygus degalų tiekimas varikliui. Tai ateityje įtakos ir rimtesnius kuro sistemos gedimus.

    Dažniausi kuro sistemos gedimai ir jų požymiai

    Jei norite laiku spręsti atsirandančias kuro sistemos problemas, svarbu žinoti dažniausiai pasitaikančius gedimus bei apie juos signalizuojančius požymius. Dažniausiai pasitaikantys degalų tiekimo sistemos gedimai yra šie:

    Užsikimšęs kuro filtras. Apie tai, jog kuro filtras užsikimšęs pirmiausiai signalizuos švelnesni požymiai. Veikiausiai iš pradžių pastebėsite, jog sumažėjo jūsų variklio galingumas (vadinamoji „trauka“) bei jo darbo tolygumas. Taip pat pradės pamažu didėti degalų sąnaudos. Ilgesnį laiką nekeičiant kuro filtro, variklis pradės trūkčioti, o vėliau - bus sunku jį užvesti.

    Sugedęs kuro siurblys. Sugedusio kuro siurblio požymiai gana panašūs į užsikimšusio filtro problemas. Nuo sumažėjusios variklio traukos iki prastesnio jo veikimo, bei padidėjusių degalų sąnaudų. Jei sugedęs kuro siurblys nekeičiamas ilgą laiką, dėl prasto degalų tiekimo automobilio variklis gali apskritai nustoti dirbti važiavimo metu. Iš unikalių siurblio gedimo požymių taip pat galime paminėti ir stipresnį ūžimo garsą. Gerai veikiantis siurblys yra beveik negirdimas. Išgirdus siurblio veikimą, kreipkitės į servisą.


    Susidėvėję kuro purkštukai. Susidėvėjus kuro purkštukams, pastebėsite jau minėtas didesnes degalų sąnaudas ir prastą variklio darbą. Signalas, parodantis, jog problema, galbūt , slypi kuro purkštukuose, yra didesnis, nei įprasta, dūmingumas. 

    Signeda internetinėje parduotuvėje galite  rasti bei patogiai įsigyti įvairių kuro tiekimo sistemos dalių itin geromis kainomis. Galime pasiūlyti visas kuro sistemos dalis : nuo kuro filtrų iki degalų siurblių. Platus originalių ir neoriginalių gamintojų detalių pasirinkimas užtikrina tai, jog rasite geriausiai jūsų automobiliui tinkantį variantą.

    Optimalaus degalų lygio palaikymas. Norint išvengti kuro sistemos bei variklio problemų patariama automobilį vairuoti palaikant optimalų degalų lygį sistemoje. Trumpai tariant, nepalikite apytuščio kuro degalų bako. Taip kuro padavimo sistema galės veikti tolygiai ir efektyviai.