Parduotuvių kontaktai

LANCIA - dalys

LANCIA - dalys

Lancia dalys, esančios mūsų sandėliuose, yra atrinktos 12-ai modelių. Lancia dalys ir jų asortimentas gan platus. Pavyzdžiui, jeigu vairuojate „Lancia Lybra“, mūsų asortimente rasite priekinių žibintų, akumuliatorių, valytuvų, LED žibintų ir kitų atsarginių detalių. „Lancia Ypsilon“ vairuotojams galime pasiūlyti bamperių, priekinių, galinių žibintų, aksesuarų, plastmasinių tvirtinimų ir kitų dalių.

Detalių yra daug ir įvairių, Jums tereikia susirasti tinkamą. Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1. Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Lancia dalys, automobiliai ir visa įmonė – Vinčenzo Lančijos (Vincenzo Lancia), automobilių inžinieriaus ir lenktyninko, nuopelnas. V. Lančija įmonę įkūrė 1906-aisiais metais, kartu su savo partneriu Klaudiju Fogolinu (Claudio Fogolin). Pirmasis automobilis – „Lancia Alpha“ rinkoje pasirodė jau po vienerių metų nuo įmonės atidarymo.

Naujos Lancia dalys, inovatyvūs prietaisai – įmonės stiprybė.1913-ais metais išleistas „Lancia Theta“ modelis išsiskyrė elektriniu starteriu, prietaisų skydelio apšvietimu. Po 9 metų išleistas „Lancia Lambda“ modelis galėjo stebinti atraminiu kėbulu, nepriklausoma pakaba. Netgi pirmasis keleivinis automobilis („Lancia Aurelia“) po Antrojo pasaulinio karo, 1950-aisiais metais, buvo išleistas „Lancia“ įmonės. Tada kompanija dar po kelerių metų pristato „Lancia Flaminia“ – pirmąjį stambų automobilį.

1969-ais metais Lancia dalys, automobiliai nebe vieninteliai tokie – „Lancia“ nusiperka „Fiat“ ir ima drąsiau dalyvauti automobilių lenktynėse. Nuo 1975-ųjų „Fiat“ prekės ženklas galutinai patikėtas „Lancia“ įmonei.

Pradedami gaminti kompaktiškesni automobiliai, pagausėja modelių – tais pačiais metais į rinką išleidžiamas „Lancia Beta“ modelis, kurio įvairios versijos buvo leidžiamos iki pat 1984-ųjų metų. Taip pat pristatoma „Lancia Thema“ – jos gamyba tęsėsi iki 1944-ųjų. Išleidžiami ir kiti modeliai: „Lancia Kappa“, „Lancia Thesis“, autobusiukas „Lancia Zeta“. Naujesni modeliai, išleisti 2011-ais metais yra šie: „Flavia“, „Voyager“, „Thema“.