+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

led žibintai

led žibintai

Tam, kad rastumėte konkrečiai Jūsų automobiliui skirtus žibintus, būtina pasirinkti automobilio markę ir modelį. Tai galite padaryti užėję į automobilių filtrą, esantį greta paieškos laukelio.

Subkategorijos:

LED DIENOS ŽIBINTAI | DARBO ŽIBINTAI | LED NUMERIŲ APŠVIETIMAS

Šioje kategorijoje pateikiami universalūs LED žibintai pritaikomi daugeliui automobilių. Jei nesate įsitikinę, ar prekė tinkama konkrečiam Jūsų automobiliui, prašome drąsiai parašyti mūsų vadybininkui aktyvuojant dešiniosios pusės kampe, apačioje esančią nuorodą „Pagalba gyvai!“ Mes esame visada pasirengę Jums patarti ir padėti.

Jei ieškote priekinių ar galinių LED žibintų, žemiau pateikiame nuorodas, kuriose rasite savo ieškomas prekes. Tačiau perspėjame - tinkamus LED žibintus rasite tik tuo atveju, jei Jūsų automobiliui buvo gaminti originalūs LED žibintai. Nuėję į žemiau pateiktą kategoriją nepamirškite pasirinkti savo automobilio markės ir modelio automobilių filtre.

Priekiniai LED žibintai

Galiniai LED žibintai

Posūkių LED žibintai

LED Dienos žibintai

Kiti žibintai

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


LED žibintai naujuose automobiliuose sutinkami vis dažniau. Visoje automobilių pramonėje LED sprendimai naudojami vis plačiau ir kompeksiškiau. Pirmieji LED žibintus serijiniam automobiliui panadojo „Audi“ gamintojai, kai 2004 m. buvo išleistas automobilis Audi R8. Prognozuojama, kad LED žibintai, kartu su lazeriniais žibintais taps vyraujančia automobilių šviesų ir apšvietimo technologija.

Pagrindiniai LED žibintų privalumai:

  • Kuro ekonomija
  • Geresnis matomumas ir pastebimumas
  • Modernus įvaizdis
  • Tausojamas automobilio generatorius
  • Ilgesnis akumuliatoriaus ir lempučių tarnavimo laikas
  • Kadangi automobilis vartoja mažiau energijos, mažiau kuro sudeginama tą energiją pagaminti. Taip tausojama aplinka;

LED žibintai suvartoja mažiau energijos nei įprasti žibintai. Taip pat jie užima mažiau vietos nei ksenon ar halogeniniai žibintai. LED žibintai šviečia ryškiau nei halogeniniai žibintai. Taip pat šie žibintai skleidžia šiltesnę šviesą nei ksenon žibintai.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: