+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

angel eyes led žiedai

Iš pradžių pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins detalių asortimentą.

Jeigu kyla klausimų, ar Angel eyes led žibintai tikrai tiks Jūsų automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Angel eyes led žibintai – priekinių žibintų dalis, vadinamieji šviesos žiedai (dėl formos). Pirmieji tokio pobūdžio žibintai pradėti naudoti nuo 2001-ųjų, kai rinkoje pasirodė vienas iš BMW 5-osios serijos automobilių – tai buvo pirmasis tokias lempas turintis automobilis. BMW markė yra siejama su Angel eyes led žibintų pradžia, kiek vėliau šį dizainą perėmė ir kitos kompanijos. Pavyzdžiui, kiek vėliau į „Chevrolet Camaro“ ir „Chevrolet Impala“ taip pat buvo įmontuoti Angel eyes žibintai.

Angel eyes led žibintai – tai ne tik dienos šviesos žibintai. Ši naujovė sukūrė dar niekur nematytą, revoliucinį žibintų dizainą – pridėjo aštrumo pojūčio automobilio priekiui.

Šie žibintai gali būti:

  • Paprastieji – šviesos žiedai, apšviesti viena ar keliomis kaitrinėmis lemputėmis, kurios sukuria Angel eyes efektą, t. y. sukuria ryškias ir tamsias dėmeles uždarame žiede.
  • Angel eyes, sudarytos iš fluorescencinių lempučių (kurios naudoja dujų vamzdelius apšvietimui). Šie Angel eyes led žibintai pasižymi šviesia, ryškia, balta šviesa.
  • Angel eyes led žibintai – skleidžiantys natūralią šviesą, pasižymi energijos taupumu.


Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: