+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

led dienos žibintai

led dienos žibintai

Kad lengviau rastumėte reikiamų LED žibintų:

  1. Automobilių filtre (prie paieškos laukelio) parinkite automobilio markę ir modelį. Katalogas yra suskirstytas į pagrindines automobilių dalių kategorijas (žibintai, kėbulo dalys, veidrodėliai, akumuliatoriai ir t.t.)
  2. Pasirinkite kategoriją „LED žibintai“.

LED dienos žibintai (DRL – day time running lights) – tai Europos komisijos iniciatyva pradėti gaminti žibintai, kurių dėka saugumas kelyje išties pagerėjo. LED dienos žibintai nuo 2011-ųjų dedami į visas naujo tipo transporto priemones.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Viskas paprasta: šie žibintai padidina kelio matomumą. Tokių žibintų pagalba kelyje ne tik vairuotojai, bet ir pėstieji, dviratininkai bei motociklininkai greičiau pastebi LED šviesas ir tokiu būdu apsisaugo nuo galimo pavojaus, išvengia kliūčių dienos metu.

Keli privalumai iš daugelio: LED dienos žibintai įsijungia tik užvedus variklį. Automobilio energijos suvartojimas siekia vos 10% (t.y. abiejų žibintų energijos suvartojimas yra ~10W), kai tuo tarpu kiti žibintai išnaudoja apie 30% energijos (taigi palyginkite su paprastomis lemputėmis, kurios sunaudoja ~110W). Taigi tokiu būdu mažiau apkraunamas automobilio akumuliatorius, taip pat ilgėja jo tarnavimo laikas, o lemputės taip pat tarnauja kur kas ilgiau.

Mūsų siūlomi LED dienos žibintai turi visus reikiamus sertifikatus. Taip pat galite konsultuotis dėl tinkamo žibintų įmontavimo ir kitais klausimais, Jums tereikia paspausti apačioje esančią nuorodą „Pagalba gyvai!

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: