Parduotuvių kontaktai

LEXUS - dalys

LEXUS - dalys

Mūsų sandėlyje esančios Lexus dalys tinka netgi 20 skirtingų modelių! Pavyzdžiui, reikalingų atsarginių detalių (bamperių, grotelių, rėmų, sparnų, posparnių, žibintų, difuzorių ir kitų) ras tiek „Lexus ES350“, tiek „Lexus NX (AZ10)“ savininkai.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.


Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Oficialiai Lexus įmonė buvo įkurta Eidžio Tojodos (Eiji Toyoda) 1983-iaisiais, tačiau tikrąjį kelią pradėjo, kai po šešerių metų į rinką išleido „Lexus LS“. Lexus dalys, automobiliai – tai neabejotinai aukštesnei klasei priklausančios transporto priemonės, skirtos tiek verslui, tiek lenktynėms. Šis prekės ženklas priklauso Japonijos korporacijai „Toyota Motors“.

Lexus išskirtinumas, tapęs privalumu – specialiai sukurta sistema koreguoja priekinių ratų pasukimo kampą. Lexus dalys ir apskritai visa automobilio komplektacija yra sukurta taip, kad užtikrintų saugumą – automobilis dažnai atpažįsta net minimalias vairuotojo klaidas ir apsaugo nuo galimo slydimo ir avarinių situacijų sukėlimo. Ne veltui Lexus dalys, automobiliai buvo paskelbti patikimiausiais.

Lexus automobiliuose esanti įranga užtikrina ne tik saugumą, bet ir komfortą. Odinis salonas, medinės jo detalės, elektroninė sistema, garsas – visa aplinka ir dizainas kalba apie kokybę.

Lexus markės automobiliai yra pardavinėjami daugiau nei 70 šalių. Taip pat ši įmonė yra tapusi daugiausiai parduodančia prabangių automobilių kompanija Japonijoje.