Parduotuvių kontaktai

LINCOLN - dalys

LINCOLN - dalys

Lincoln dalys mūsų asortimente tikrai nėra itin platus – galime pasiūlyti detalių vos vienam modeliui – „Lincoln Town Car“. Šio automobilio dalių asortimentą sudarytų: akumuliatoriai, valytuvai (ir valytuvų dalys), lemputės, žibintai, plastmasiniai tvirtinimai bei įvairūs aksesuarai.

Žinoma, didėjant Jūsų poreikiams, augsime ir mes – jei Jums reikia kokios nors detalės Jūsų Lincoln automobiliui, kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Lincoln automobiliai – tai prabangos ženklas, kuris visiems tapo žinomas dar 1917-aisiais, kai Henris. M. Lelandas (Henry M. Leland) įkūrė įmonę. Lincoln dalys ir automobiliai bei visas prekės ženklas nuo 1922 m. priklauso „Ford Motor“ kompanijai.

Paskutiniuoju metu Lincoln dalys, automobiliai yra pardavinėjami ne tik Šiaurės Amerikoje, bet ir Artimuosiuose Rytuose bei Pietų Korėjoje.

Modelių įvairovė nėra gan plati, tačiau čia svarbiausia yra ne visiems prieinama kokybė ir apgalvotas, išskirtinis dizainas bei prabangos klausimas. Įmonė Šiaurės Amerikos rinkai siūlo du sedano modelius („Lincoln Continental“ ir „MKZ“), tris, pavadinkime, visureigius („MKC“, „MKT“, „MKX“) bei kelis sportinius atitikmenis („Navigator“, „Navigator L“). Lincoln dalys, automobiliai taip pat būna limuzinai.