+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Magneti Marelli

Magneti Marelli

MAGNETI MARELLI - tarptautinė bendrovė, įkurta Italijoje, tad kuria ir gamina dizainu ir kokybe pasižyminčias prekes, kurias galima priskirti aukštųjų technologijų (hi-tech) produkcijai.

Ši įmonė gali pasigirti 7,3 milijardų eurų apyvarta (2015 metais), 40.500 darbuotojų, 89 gamybos padaliniais. Taip pat MAGNETI MARELLI veikia 19-oje šalių (JAV, Italija, Prancūzija, Vokietija, Ispanija, Lenkija, Čekija, Rusija, Serbija, Slovakija, Turkija, Meksika, Brazilija, Argentina, Kinija, Korėja, Japonija, Indija bei Malaizija), tad pripažinimas yra išties didelis.

Negana to, MAGNETI MARELLI produkcija tiekiama pagrindinių automobilių gamintojams ne tik Europoje, Azijoje, bet ir Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Toks platus mastas padarė įtaką šios įmonės pagrindinei misijai - derinti kokybę, konkurenciją, technologijų universalumą yra būtina, norint pasiekti geriausių rezultatų.

MAGNETI MARELLI ne tik stengiasi neatsilikti nuo naujausių tendencijų, bet ir kurti jas, t.y. tokias inovacijas, kurios leidžia optimizuoti esamą elektronikos sritį bei tobulinti ją ir kitas intelektualias sistemas.

Ši kompanija plėtoja savo veiklą šiose srityse:

  1. Elektronikos sistemos (navigacinės sistemos, apšvietimo elektronika).
  2. Automobilių žibintai (priekiniai ir galiniai žibintai).
  3. Transmisijos dalys (variklio valdymo sistemos (benzino, dyzelino arba įvairūs varikliai), pavarų dėžės).
  4. Važiuoklės dalys (amortizatoriai, dinaminės sistemos).
  5. Sportinės dalys (elektroninės, mechaninės sistemos, sukurtos čempionatams, F1, MotoGP).
  6. Plastiko detalės.

SIGNEDOS specialistai siūlo mechaninių dalių asortimentą, taip pat MAGNETI MARELLI žibintus. Patikiname, jog ši kompanija yra originalių dalių gamintoja, tad niekada nesuklysite pasirinkę MAGNETI MARELLI produkciją.

Naudinga

VOLKSWAGEN CC R LINE APDAILOS KOMPLEKTAS: KAIP NIEKUO NEIŠSISKIRIANTĮ TAUTOS AUTOMOBILĮ PAVERSTI IŠSKIRTINIU
Ar esate girdėję apie Europos metų automobilio rinkimus? Paprastai nors vienas iš Volkswagen automobilių modelių pakliūva į garsųjį septint..