Parduotuvių kontaktai

MAZDA - dalys

MAZDA - dalys

Mazda dalys mūsų sandėlyje tikrai nėra mažuma! Rasite netgi 50 skirtingų modelių, kuriems turime įvairių atsarginių detalių.

Kaip minėjome, mūsų el. parduotuvėje Mazda dalys ir jų asortimentas yra pakankamai gausus: rasite ir „Mazda 3“ slenksčių, bamperių, akumuliatorių, ir „Mazda 6“ rėmų, grotelių, sparnų bei daugelį kitų detalių. Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.


Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Mazda – tai japonų automobilių gamintojas. Įmonė buvo įkurta 1920-aisiais metais, Judžiro Matsudos (Jujiro Matsuda) dėka. Įmonė 2 pagrindines gamyklos yra Japonijoje, o likusios 18 – visame likusiame pasaulyje.

Ką reiškia pavadinimas? Šis vardas dažnai siejamas su Ahura Mazda – šviesos Dievu. Kompanijos teigimu, automobiliai turi šviesinti, gyvinti bendrą įvaizdį.

Nuolatinis tobulėjimas ir naujų automobilių išleidimas į rinką neleidžia kompanijai užmigti ant laurų. Kiekvienas automobilių entuziastas džiaugtųsi Mazda markės automobiliu – techninis inovatyvumas, kasdienai patrauklus automobilis. T.y. kokybė, ekonomiškumas, elegantiškumas – visa tai ir dar daugiau yra Japonijos inžinierių darbas, o Mazda dalys ir automobiliai – to darbo visuma.