Parduotuvių kontaktai

MERCEDES BENZ (E-KL W211), 03.02 - 06.06 dalys

MERCEDES BENZ (E-KL W211), 03.02 - 06.06 dalys

Pasirinkau savo automobilio modelį (Mercedes Benz E W211 dalys), tačiau nemoku ieškoti detalių. Atkreipkite dėmesį į kairėje el. parduotuvės pusėje esančias prekių kategorijas: jos yra suskirstytos pagal detalių vietą automobilio komplektacijoje ir funkciškumą. Taigi, jei norite įsigyti priešrūkinį žibintą, spustelkite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, tada „Priešrūkiniai žibintai, jų dalys“ ir, žinoma, „Priešrūkinis žibintas“.

Ką daryti, jei nerandu automobilio detalės? Parašykite mūsų vadybininkui  – tai nieko nekainuoja. Parašyti galite per laukelį „Pagalba gyvai!“. Patyręs specialistas norimą prekę ras efektyviau.

Jeigu kokios nors detalės nerandate mūsų el. parduotuvėje – tai ne bėda. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Viskas, ką reikia žinoti:

  1. Mercedes Benz E W211 dalys, užsakytos specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas, kad galėtume vykdyti užsakymą.

Mercedes Benz E W211 dalys, modeliai – E klasei priklausantys automobiliai. E-klasės modeliai yra geriausiai parduodami šio prekės ženklo automobiliai. Ne veltui jie turi itin platų rinkos segmentą: kai kurie automobiliai yra pritaikyti jaunesnei kartai, kiti – gaminti kaip specialiosios transporto priemonės (pavyzdžiui, greitoji arba taksi).

Mercedes Benz E W211 dalys, automobiliai – tai trečiosios kartos, E klasės modeliai, gaminti 2002-2009 metais. Trečiosios kartos Mercedes Benz E W211 dalys buvo gaminamos tik dviems kėbulo tipams: sedanui ir universalui.

Įdomu, kad keturių durų kupė „W219 CLS“ – tai „W211“ modelio pagrindu sukurtas automobilis, į rinką įvestas 2005-aisiais metais. Šis automobilis – jaunosios gyventojų kartos traukos objektas, turėjęs būti patrauklus, jaunatviškas, siekti pardavimų jaunimo tarpe.

Mercedes Benz E W211 dalys ir kai kurios automobilio charakteristikos pakeistos po 2006 m., kai buvo iškelti prieš tai gamintų E-klasės modelių kokybės ir technikos klausimai. Jau po vienerių metų į rinką išleidžiamas automobilis, iš kurio buvo pašalinta „Sensotronic“ funkcija (sensorinė stabdžių funkcija), tačiau standartu tapusi naujai visuose modeliuose įdiegta „Pre-Safe“ stabdymo saugumo sistema.

Kompanija palaipsniui tobulėja, svarbus tampa ne tik saugumas, bet ir automobilių galingumas. Pavyzdžiui, didžiausias „Mercedes Benz“ gamyklos pagamintas variklis buvo „E500“ – nebe 5.0, o 5.5 litrų darbinio tūrio galios variklis.

Mercedes Benz E W211 modelio dyzelinė versija 2007 m. į rinką išleista nebe su „CDI“ sistema (tiesioginio įpurškimo), o „Bluetec“ (katalizinės redukcijos sistema, kurioje naudojamas dyzelino išmetimo skystis).