+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

MERCEDES - dalys

MERCEDES - dalys

Mercedes dalys „Signedos“ sandėliuose užima tikrai didelę dalį: pas mus rasite netgi 68 skirtingus Mercedes modelius. Reikalingų detalių ras tiek „Mercedes Atego“ – sunkvežimio vairuotojas, tiek „Mercedes Benz C-KL W204“ lengvojo automobilio vairuotojas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Asortimentas išties gausus: rasite tiek bamperių, rėmų, sutvirtinimų, bakelių, tiek difuzorių ar plastmasinių tvirtinimų. Prekės yra atrenkamos pagal Jūsų poreikius, tačiau gali atsitikti ir taip, jog kokios nors detalės neturėsime sandėlyje. Tačiau nėra išeities be padėties – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Pirmosios Mercedes kompanijos „ištakos“ atsiradusios tada, kai Karlas Benzas (Karl Benz) 1886-aisiais sukūrė pirmąjį benzinu varomą automobilį. Turėjo nutekėti daug laiko, kol K. Benzas ryžosi ir įkūrė kompaniją: Mercedes-Benz 1926-aisiais metais įkūrė Karlas Benzas ir Gotliebas Daimleris (Gottlieb Daimler). Įmonė daugiausiai specializuojasi prabangių lengvųjų automobilių, autobusų, sunkvežimių gamyboje.

Mercedes dalys ir automobilių linija itin dažnai yra atnaujinama – pakeičiami dizaino sprendimai. Inžinieriai nenustoja ieškoję naujų idėjų, tad automobiliai visuomet pasižymi technologijų naujovėmis, yra arti estetinio tobulumo. Pavyzdžiui, Mercedes 2005 m. išleido naujų modelių liniją, kurios pasižymėjo skirtingomis klasėmis: B, S, R, M.

Vokiška kokybė ir patikimumas – pagrindiniai kriterijai, į kuriuos atsižvelgia pirkėjai. Mercedes dalys, automobiliai iš tolo atpažįstami. Ne veltui kompanijos šūkis yra: „Geriausi arba nieko“ („The best or nothing“).