Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

MERCEDES dalys MERCEDES dalys

Mercedes dalys „Signedos“ sandėliuose užima tikrai didelę dalį: pas mus rasite netgi 68 skirtingus Mercedes modelius. Reikalingų detalių ras tiek „Mercedes Atego“ – sunkvežimio vairuotojas, tiek „Mercedes Benz C-KL W204“ lengvojo automobilio vairuotojas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Asortimentas išties gausus: rasite tiek bamperių, rėmų, sutvirtinimų, bakelių, tiek difuzorių ar plastmasinių tvirtinimų. Prekės yra atrenkamos pagal Jūsų poreikius, tačiau gali atsitikti ir taip, jog kokios nors detalės neturėsime sandėlyje. Tačiau nėra išeities be padėties – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Pasirinkite modelių grupę

Arba rinkitės iš viso modelių sąrašo

Mercedes dalys - autodalių kategorijos