Parduotuvių kontaktai

MERCEDES BENZ (E-kl W210), 06.95 - 05.99 dalys

MERCEDES BENZ (E-kl W210), 06.95 - 05.99 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Mercedes Benz E-KL W210 dalys)? Iš pradžių pasirinkite vieną iš kategorijų (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“), tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote naujų posūkių savo automobiliui, rinkitės kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Posūkiai, jų dalys“ ir „Posūkis“.

Nerandate kokios nors detalės? Parašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip Mercedes Benz E-KL W210 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų el. parduotuvėje, taip pat kreipkitės į vadybininką – jis suformuos specialųjį užsakymą. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gaunamas avansas.

„Mercedes Benz E“ klasės automobiliai – įvairių kėbulo tipų modeliai, gaminti vokiečių kompanijos „Mercedes Benz“ nuo 1993-iųjų metų. Šie (E serijos) automobiliai sulaukę didžiulės paklausos – išleistos netgi penkios šio modelio kartos.

Prieš E-klasės automobilius, „E“ trumpinys įmonėje reiškė „Einspritzmotor“ – kuro įpurškimo variklį, sistemą. Pastaroji labiau pradėta montuoti apie 1960-uosius, kai ši sistema paplito didesniame gamintojų tarpe, o ne vien prabangių arba sportinių automobilių gamyboje. Nuo 1993-iųjų kuro įpurškimo sistema buvo montuojama į visus „Mercedes Benz“ automobilius – tad E raidė dabar ne tik sistemos trumpinys, o ir naujosios E-klasės automobilių modelių žymuo. Tiesa, visi šios klasės „Mercedes Benz“ automobiliai ne tik pasižymėjo kuro įpurškimo sistema – visi gaminti automobiliai jau turėję galinius arba visus („4Matic“) varomuosius ratus.

Istorine prasme, E-klasės automobiliai yra geriausiai parduodama „Mercedes Benz“ automobilių serija – iki 2015-ųjų parduota daugiau nei 13 milijonų modelių.

E-klasės modeliai tiko ne tik gyventojų poreikiams tenkinti. Mercedes Benz E W210 dalys – ilgaamžės, o dar tinkamas automobilių dydis taip pat puikiai tiko ir kitiems rinkos segmentams. Pavyzdžiui, daugelis šios klasės automobilių yra eksploatuojami kaip taksi, taip pat yra nemažai specialiųjų transporto priemonių: policijos arba greitosios pagalbos „Mercedes Benz“ automobilių, kurių paskirtis buvo nulemta dar gamykloje.

Mercedes Benz E W210 dalys ir automobilis gamintas 1995-2002 metais. Šis E-klasės automobilis nuo pat gamybos pradžios apibūdintas kaip vidutinio dydžio, prabangus automobilis. 1996-aisiais metais Mercedes Benz E klasės automobilis pelnė „Metų importo“ apdovanojimą.

Mercedes Benz E W210 dalys gamintos šiems kėbulo tipams: sedanas ir universalas. Dizainą kūrė Styvas Matinas (Steve Mattin) ir Brunas Sakas (Bruno Sacco).