Parduotuvių kontaktai

MERCEDES BENZ (E-kl W210), 06.99 - 03.02 dalys

MERCEDES BENZ (E-kl W210), 06.99 - 03.02 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Mercedes Benz E-KL W210 dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote oro srauto matuoklės, spauskite „Oro srauto matuoklės, davikliai“ ir toliau „Oro srauto matuoklė“.

Nerandate detalės? Parašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip Mercedes Benz E-KL W210 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų el. parduotuvėje, rašykite vadybininkui – jis suformuos specialųjį užsakymą. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Mercedes Benz E-KL W210 dalys gamintos 1996–2003 m. Nuo 1999 m. gamybą perėmė „DaimlerChrysler“ kompanija. Po ketverių gamybos metų (1999 m. rugsėjį) Mercedes Benz E W210 dalys ir pats modelis kiek pakeičiamas. Atsižvelgiama į vaizdinius, mechaninius, kokybės klausimus ir tuomet į rinką išleidžiamas dar naujesnis, konkuruoti galėsiantis automobilis.

Mercedes Benz E-KL W210 dalys gamintos dviems kėbulo tipams: sedanui ir universalui. Dažnai šio modelio automobilį išvysite ir kaip taksi ar policijos, greitosios pagalbos automobilį – šį funkciškumą adaptuoja dar gamyklose. Modelių dizainą kūrė Styvas Matinas (Steve Mattin) ir Brunas Sakas (Bruno Sacco).

Antrosios kartos Mercedes Benz E W210 dalys, modelio sedanas 2002 metais pakeičiamas į „W211“ kartos (trečiosios) modelį. Antrosios kartos universalas buvo pardavinėjamas iki 2003-iųjų, kol jį pakeičia trečiosios kartos universalas – „W211“.

Apskritai visa E serija – didžiulės paklausos sulaukę automobiliai, buvo išleistos netgi penkios kartos. E-klasės automobiliai yra geriausiai parduodami „Mercedes Benz“ automobiliai. Iki 2015-ųjų metų visose rinkose parduota daugiau nei 13 mln. modelių.