Parduotuvių kontaktai

MERCEDES BENZ (E-KL W212), 09.09 - 02.13 dalys

MERCEDES BENZ (E-KL W212), 09.09 - 02.13 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Mercedes Benz E W212 dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Tai paprasta – pasirinkite vieną iš 14 siūlomų prekių kategorijų, kurioms išsiskleidus rasite konkretesnes subkategorijas. Pavyzdžiui, jei ieškote difuzoriaus, rinkitės kategoriją „Kėbulo dalys“, tuomet „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Difuzoriai, jų dals“ ir „Difuzorius“.

Kam reikalingas laukelis „Pagalba gyvai!“?

  1. Tai – galimybė parašyti vadybininkui, jeigu nerandate kokios nors detalės. Jis reikiamą automobilio dalį ras greičiau ir efektyviau.
  2. Taip pat siųskite užklausą, jeigu pastebėjote, jog Jums reikalingos detalės nėra mūsų parduotuvėje. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą, tad tam tikrą detalę gausite tiesiai iš pirmų rankų – mūsų tiekėjų. Žinokite, jog: Mercedes Benz E W212 dalys, užsakytos specialiai, gali būti siunčiamos apie 2-3 mėnesius ir mums yra būtinas išankstinis avansas.

Mercedes Benz E W212 dalys, automobiliai – ketvirtoji E klasės modelių karta, gaminta nuo 2009 m. iki 2016 m.

Šis modelis – naujųjų laikų atspindys, jau esąs su  E 200 CGI arba E 230 CGI varikliu, „Lane Keeping Assist“ (tai – saugesnis vairavimas, kai sistema praneša, jog automobilis išvažiuoja iš už kelio juostos ribų), „Pre-safe“ sistemomis ir naktinio matymo režimo sistema. Įdomu, kad šis modelis JAV kainavo 4 6000 $ mažiau nei prieš tai kiti rinkoję buvę E-klasės „Mercedes Benz“ modeliai.

Mercedes Benz E W212 dalys taip pat buvo gaminamos ir E-klasės kupė modeliui – šis sukonstruotas Bremene (pasinaudojus „W204 C-klasės“ platforma), kabrioletas pristatytas „Tarptautinėje Amerikos automobilių parodoje“ ir išleistas į rinką 2010-aisiais metais.

2013-aisiais E-klasės automobilių grupė reorganizuojama. Investuojama virš milijardo dolerių ir pradedamas visiškas įmonės atnaujinimas, dabar siekiamybė – būti prabangiausių automobilių gamintoju istorijoje.

Mercedes Benz E W212 dalys atnaujinamos, automobilių išvaizda tampa griežtesnė, pavyzdžiui, priekiniai žibintai pakeičiami į dvigubo žibinto dizainą, naudojant LED apšvietimą, dizainas agresyvesnis. Galinis Mercedes Benz E-KL W212 sparnas, durelės išlenkamios į galinį ratą, linijos gerokai pakeičia modelio išvaizdą.

Mercedes Benz E W212 dalys ir įranga taip pat keičiama. Stengiamasi orientuotis ir į jaunesnio amžiaus pirkėjus – įmontuojama „Facelift“ sistema, modernios naujovės, nors kai kurios detalės yra paliekamos, kaip ir prieš tai buvusiame modelyje, pavyzdžiui –  variklis. Įmonė siekia pripažinimo, tobulumo – ir tai jiems pavyksta.