Parduotuvių kontaktai

MERCEDES BENZ (E-kl W213), 16 - dalys

MERCEDES BENZ (E-kl W213), 16 - dalys

Kaip el. „Signedos“ parduotuvėje rasti detalę, kai esate pasirinkęs automobilio modelį (Mercedes Benz E W213 dalys)? Iš pradžių nuspręskite, kuri kategorija atitiktų Jūsų ieškomos detalės funkciškumą, tuomet paspaudę kategoriją rinkitės siauresnio pobūdžio parinktį – subkategoriją. Tarkime, jog ieškote salono šildymo radiatoriaus. Visų pirma, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, tada „Salono radiatoriai, jų dalys“ ir „Salono šildymo radiatorius“.

Ką daryti, jeigu nerandate detalės? Pasinaudokite pagalbos laukeliu „Pagalba gyvai!“ ir parašykite mūsų vadybininkui. Savo darbą išmanantis specialistas reikalingą detalę ras greičiau.

Ką daryti, jeigu tam tikros detalės nėra mūsų asortimente? Taip pat kreipkitės į vadybininką – jis Jūsų pageidavimu suformuos užsakymą iš tiekėjų. Svarbu žinoti kelis dalykus:

  1. Mercedes Benz E W213 dalys, užsakytos spec. užsakymu, gali būti siunčiamos kelis (2-3) mėnesius.
  2. Užsakymas nevykdomas be išankstinio avanso.

Mercedes Benz E W213 dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2016-aisiais metais. Tai penktosios E klasės kartos modelis, išsiskiriantis dizaino sprendimais. Vietoje griežtesnių, aštresnių kampų pasirenkamos naujos, dailiai išlenktos kėbulo dalys, plaukiančios linijos, sukuriančios unikalų Mercedes Benz E W213 dizainą.

Mercedes Benz E W213 variklių įvairovė išties stebina. Vietoje „Inline-6“ atsiranda „V6“, taip pat prieinamas naujosios kartos 4 cilindrų dyzelino („OM654“) arba benzino variklis.

Mercedes Benz E W213 dalys ir automobiliai pripažįstami kaip pažangiausi – įdiegtos naujausios technologijos, įrenginiai, sistemos yra vertinamos itin gerai (iškart po S klasės automobilių). Viena iš tokių sistemų – autopilotas, galintis valdyti automobilį net šiam važiuojant apie 210 km/h. Tai – daugelio sensorių, vaizdo kamerų, matuoklių visuma, prireikus galinti palengvinti vairavimą. Vienintelis reikalavimas įjungus autopilotą – vairuotojo rankos visuomet turi būti ant vairo. Mercedes Benz E W213 dalys ir įrenginiai – išties išmanūs.

Mercedes Benz E W213 dalys ir patys automobiliai yra pelnę ne vieną apdovanojimą. ContractHireAndLeasing.com tinklapyje šis modelis – nugalėtojas, laimėjęs „Executive Car“ nominaciją 2016-2017 metų. Taip pat ne kartą Mercedes Benz E W213 yra pripažintas „Metų automobiliu“.