Parduotuvių kontaktai

MITSUBISHI - dalys

MITSUBISHI - dalys

Mitsubishi dalys užima tikrai ne vieną lentyną mūsų sandėlyje. Elektroninėje „Signedos“ parduotuvėje Mitsubishi dalys yra atrinktos netgi 58-iems „Mitsubishi“ modeliams. Reikalingų atsarginių detalių (sparnų, bamperių, rėmų, sutvirtinimų, žibintų, akumuliatorių ir kitų) ras ir „Mitsubishi Colt“, ir „Mitsubishi Eclipse“ automobilių savininkai.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Kreipkitės į mūsų vadybininką (per dešinėje pusėje, apačioje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“), jei:

  1. Nerandante savo automobilio modelio ir (ar) reikiamos detalės.
  2. Jums reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tuomet vadybininkas reikiamą detalę užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų, tai – specialusis užsakymas. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.


Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Mitsubishi – tai gerai pasaulyje žinoma japonų automobilių kompanija, kuri buvo įkurta Jataro Javasakio (Yataro Ywasaki) 1870-ais metais. Iki Antrojo pasaulinio karo ši didžiulė įmonė priklausė vienai šeimai, tačiau po karo buvo suskaidyta – taip atsirado 44 naujos įmonės.

2011-ais metais „Mitsubishi Motors“ buvo 6 didžiausia Japonijos automobilių gamintoja ir 16 pasauliniu mastu pagal gamybos kiekius. Nuo 2016-ųjų 1/3 Mitsubishi įmonės priklauso „Nissan“ korporacijai.

Mitsubishi dalys, automobiliai nebūtų atpažįstami be logotipo – trijų rombų. Šis prekės ženklas parinktas neatsitiktinai – jis simbolizuoja atsakomybę, sąžiningumą ir bendradarbiavimą. Kompanija tiki, jog šie trys kriterijai leido kompanijai išgarsėti ir ne tik užimti svarbią vietą rinkoje, bet ir joje išsilaikyti.

Mitsubishi dalys ir automobiliai ne kartą buvo apdovanoti. Dažnai įvertinamas tiek automobilių dizainas, tiek charakteristinės savybės, technologijų sistemos, kokybė.