Parduotuvių kontaktai

Naudinga

KLIENTŲ DARBAI: FORD MUSTANG 2018 GT500 APDAILOS KOMPLEKTAS
Apie tai, kaip mūsų klientas UAB „Igtisa“ bjaurųjį ančiuką pavertė tikra balta gulbe Jei trumpai, kėbulo darbai buvo atlikti nepriekaištingai. Autocentro „Igtisa“ meistrų teigimu, kokybiškai sutvarkyti automobiliai turi didesnę paklausą, o pristatant juos į Vakarų Europą – praeinama kur kas detalesnė ekspertizė. Nemažai kėbulo elementų buvo paž..
KLIENTŲ DARBAI: BMW X1 MSPORT APDAILOS KOMPLEKTAS
BMW X1 yra kompaktiškų SUV klasės automobilis, jis papildo X seriją, visi kiti šios serijos automobiliai yra mažesni. Būdamas nedidelis ir kompaktiškas jis patiks vairuotojams, kurie nori nedidelio automobilio ir vertina patogumą bei komfortą. Automobilis buvo nestipriai daužtas ir atvežtas iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Darbus puikiai atliko kėbu..
Naujiena asortimente Automobilių priekinės ir galinės durys
Siekdami kuo geriau aptarnauti ir išpildyti visas Jūsų užklausas, pastoviai pildome mūsų asortimentą. Šiandien siūlome susipažinti su nauja prekių grupe - priekinėmis ir galinėmis automobilių durimis. Šios dalys gaminamos specialiai Europos rinkai, todėl pasižymi gera kokybe. Detalės yra specialiai paruošiamos - gruntuojamos, sutepamos antivibraciniu silikonu, kra&s..
Naujiena asortimente bagažinių dangčiai
Asortimentas pasipildė bagažinių dangčiais. Prekių rasite šiems modeliams: DODGE RAM, 13 - 18 FORD EDGE, 15 - 18 FORD FUSION, 17 - 19 FORD RANGER, 04.11 - 05.16 JEEP CHEROKEE (KL), 14 - 18 OPEL MOKKA X / BUICK ENCORE, 16 - HONDA ACCORD, 04.11 - 12.16 HONDA CIVIC SDN (USA), 05.06 - 09.11 HONDA CIVIC (EU), 16 - HONDA CR-V (RE), 09.06 - 11.09 HONDA CR-V, 12 ..
KLIENTŲ DARBAI: DODGE CHALLENGER 2016 DEMON APDAILOS KOMPLEKTAS
  Kėbulo darbus puikiai atliko: TGS AUTO, UAB Variklis: 6.4 L V8 485 HP Greičių dėžė: Mechaninė   „Challenger“... ar kada susimąstėte ką reiškia šis žodis? Tai asmuo, besivaržantis su kitu asmeniu dėl svarbios pozicijos, kuri jau yra užimta (Oxfordo žodynas). Ar tai pritaikoma ir šiam „Dodge“ nuotykių ieškotojui?..
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)