Parduotuvių kontaktai

Naudinga

NAUJIEJI AUTOVEIDRODĖLIAI „VIEW MAX“. KODĖL VERTA RINKTIS?
Trys dešimtys metų. Per tiek laiko kompanija „View Max“ užsitikrina lyderiaujančią poziciją pasaulinėje automobilių alternatyvių veidrodėlių gamybos rinkoje. „View Max“ gaminama produkcija yra alternatyvioji, tačiau nedaug kuo besiskirianti nuo originalios. Kaip jiems tai pavyksta? Nuolatinės pastangos yra skiriamos produktams vystyti, jų kokybei gerinti. Dėl to &..
BMW F30 M PAKETAS. N. DAUNORAVIČIUS-NORBĖ: KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE AUTOMOBILIUS IŠ JAV?
Lietuvos autorinkoje nenumaldomai populiarėja amerikietiški automobiliai. Vieni juos renkasi dėl noro išsiskirti, kiti siekia amerikietiškosios svajonės išsipildymo, treti juos vertina dėl ypatingo komforto. Tačiau kas paskatino vieną žymiausių šalies šoninio slydimo asų ir vlogerių – Norbertą Daunoravičių-Norbę – įsigyti BMW F30? Kaip j..
DARBAS KARANTINO METU
PREKIŲ UŽSAKYMAS GALIMAS TIK TELEFONU, E. URMAS PROGRAMOJE IR EL. PARDUOTUVĖJE.*   NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 30 EUR. KVIEČIAME VISUS KLIENTUS PREKES SIŲSTIS, O NE ATSIIMTI PARDUOTUVĖJE. DĖL DIDELIŲ KURJERIŲ APKROVŲ GALIMAS 1–2 D. VĖLAVIMAS. STABDOMAS KLIENTŲ ..
FANTASTIŠKA NAUJIENA MŪSŲ ASORTIMENTE – ORIGINALIOS DALYS IŠ EUROPOS
Taip, pavadinimą perskaitėte teisingai! Tai iš tiesų didžiulis, bet jau pagreitį spėjęs įgauti pokytis mūsų asortimente. Nuo šiol jį sudarys ne tik alternatyvios atsarginės, bet ir originalios dalys iš Europos.   Koks autodalių asortimentas? Mūsų asortimentas jau dabar papildytas daugiau kaip 8 milijonais originalių, Europos rinkai skirtų d..
BMW X5 M PAKETAS. VERŽLUS, GALINGAS, ELEGANTIŠKAS – SVAJONIŲ X-AS
Greitis. Uždarbis. Pastangos. Šiuos ir kitus aspektus aptarėme su klientu, kuris įgyvendino kėbulo apdailos projektą – pavertė automobilį savo svajonių X5 M. Laimingas savininkas sutiko pasidalinti aktualia informacija bei įspūdžiais apie įgyvendintą projektą. Kiek truko automobilio plukdymas, kiek – remonto darbai? Ar BMW X5 M paketas tiko? Šiuos ir kitus natūraliai k..
PRIBLOŠKIANTIS ĮVAIZDIS UŽ PROTINGUS PINIGUS: JEEP GRAND CHEROKEE 2017 SRT APDAILOS KOMPLEKTAS
Klausiate, kaip sukurti pribloškiantį įvaizdį už protingus pinigus? Tai nesunkiai įgyvendinama. Mums pasisekė, kad klientas pasirinko Jeep Grand Cherokee 2017 SRT apdailos komplektą iš mūsų asortimento. Kodėl? Nes turime realų pavyzdį, kaip gerai šis dažnai nuvertinamas automobilis gali atrodyti. Geriausia viso to dalis – kėbulo apdailos komplektas kartu su ..
 PRIEKINIŲ ŽIBINTŲ STIKLAI: KADA IR KODĖL VERTĖTŲ KEISTI?
Skubame pranešti – mūsų asortimentą papildė skaidrūs priekinių žibintų stiklai naujiems modeliams. Ši žibintų dalis yra viena svarbiausių matomumui gerinti – ypač aktualu šaltuoju ir tamsiuoju metų sezonu. Priekinio žibinto stiklo senėjimui įtakos turi tiesioginė lemputės kaitra, saulės spinduliuotė, lietus, druska ir sniegas. Su laiku žibintų stiklai tampa nesk..
KLIENTŲ DARBAI: FORD MUSTANG 2018 GT500 APDAILOS KOMPLEKTAS
Apie tai, kaip mūsų klientas UAB „Igtisa“ bjaurųjį ančiuką pavertė tikra balta gulbe Jei trumpai, kėbulo darbai buvo atlikti nepriekaištingai. Autocentro „Igtisa“ meistrų teigimu, kokybiškai sutvarkyti automobiliai turi didesnę paklausą, o pristatant juos į Vakarų Europą – praeinama kur kas detalesnė ekspertizė. Nemažai kėbulo elementų buvo paž..
KLIENTŲ DARBAI: BMW X1 MSPORT APDAILOS KOMPLEKTAS
Kompaktiškas SUV klasės automobilis. Štai kas yra BMW X1. Jis nedidelis, tad dažnai patinka vairuotojams, kurie ieško manevringo, patogaus ir komfortiško miesto automobilio su galimybe pasivažinėti bekele.   Kėbulo apdailos darbus atliko: UAB „Igtisa“ Variklis: 2.0i 170kW 0–100km/h: 6,5 s Pavarų dėžė: automatinė Steptronic ..
NAUJIENA ASORTIMENTE: AUTOMOBILIŲ PRIEKINĖS IR GALINĖS DURYS
Siekdami kuo geriau aptarnauti ir išpildyti visas jūsų užklausas, pastoviai pildome mūsų asortimentą. Šiandien siūlome susipažinti su nauja prekių grupe: priekinėmis ir galinėmis automobilių durimis. Šios dalys gaminamos specialiai Europos rinkai, todėl pasižymi gera kokybe. Detalės yra specialiai paruošiamos: gruntuojamos, sutepamos antivibraciniu sili..
NAUJIENA ASORTIMENTE: BAGAŽINIŲ DANGČIAI
Asortimentas pasipildė bagažinių dangčiais. Prekių rasite šiems modeliams: DODGE RAM, 13 - 18 FORD EDGE, 15 - 18 FORD FUSION, 17 - 19 FORD RANGER, 04.11 - 05.16 JEEP CHEROKEE (KL), 14 - 18 OPEL MOKKA X / BUICK ENCORE, 16 - HONDA ACCORD, 04.11 - 12.16 HONDA CIVIC SDN (USA), 05.06 - 09.11 HONDA CIVIC (EU), 16 - HONDA CR-V (RE), 09.06 - 11.09 HONDA CR-V, 12 ..
KLIENTŲ DARBAI: DODGE CHALLENGER 2016 DEMON APDAILOS KOMPLEKTAS
  Kėbulo darbus puikiai atliko: TGS AUTO, UAB Variklis: 6.4 L V8 485 HP Greičių dėžė: Mechaninė   „Challenger“... ar kada susimąstėte ką reiškia šis žodis? Tai asmuo, besivaržantis su kitu asmeniu dėl svarbios pozicijos, kuri jau yra užimta (Oxfordo žodynas). Ar tai pritaikoma ir šiam „Dodge“ nuotykių ieškotojui?..
Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)