Parduotuvių kontaktai

BMW F30 M PAKETAS. N. DAUNORAVIČIUS-NORBĖ: KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE AUTOMOBILIUS IŠ JAV?

Lietuvos autorinkoje nenumaldomai populiarėja amerikietiški automobiliai. Vieni juos renkasi dėl noro išsiskirti, kiti siekia amerikietiškosios svajonės išsipildymo, treti juos vertina dėl ypatingo komforto.

Tačiau kas paskatino vieną žymiausių šalies šoninio slydimo asų ir vlogerių – Norbertą Daunoravičių-Norbę – įsigyti BMW F30? Kaip jam sekėsi šį automobilį remontuoti? Ar tiko BMW F30 M paketas? Ir apskritai – ką svarbu žinoti prieš įsigyjant automobilį iš JAV?

Nieko nelaukę pristatome dar vieną kėbulo remonto istoriją, kurios centre – 2016 metų BMW F30 automobilis.

 

Variklis: B58, 3 l, 340i

Galia: 240 kW

Greičių dėžė: mechaninė

 

Trumpam nusikelkime į Jungtines Amerikos Valstijas. Vyksta aukcionas. Anot Norberto Daunoravičiaus, „kad ir kaip nesinorėtų, įsigyjant automobilį iš aukciono, reikia tikėtis staigmenų.“

Taip nutiko ir šįkart. Įsigijus automobilį, šis iš JAV keliavo mėnesį laiko. Galiausiai autoservise „Automenas“ pradėjus kėbulo darbus – nuardžius kai kurias išorines detales pasimatė gerokai sulankstytos vidinės dalys. Ne itin maloni, tačiau gana nuspėjama staigmena.

Dėl šios priežasties kėbulo darbai truko du mėnesius – kiek ilgiau nei tikėtasi. Anot Norberto Daunoravičiaus, „automobilių servisas „Automenas“ su užduotimi susitvarkė kuo puikiausiai“.

 

Turbūt jau supratote, kad autoservise „Automenas“ dirbantiems meistrams pavyksta atstatyti sulankstytas dalis. Kitas žingsnis – apdailos dalių dažymas ir montavimas. Norberto Daunoravičiaus teigimu, „visos naujos dalys tiko iš pirmo karto – kampai ir tarpai puikiai susijungė“.

Paklaustas, kas geriau: BMW F30 M paketas ar pavienės dalys, N. Daunoravičius-Norbė prasitarė, kad rinktųsi komplektą. Jo nuomone, „automobilio F30 atveju keisti arba taisyti būtų reikėję ne tik bamperius, bet ir slenkstį. Daug paprasčiau yra įsigyti visą komplektą nei pirkti dalis atskirai – autodalių vadybininkas viskuo pasirūpina už tave.“

Žinoma, reikėtų nepamiršti ir dalių kokybės. Anot N. Daunoravičiaus, „alternatyvios dalys kainuoja mažiau nei originalios, tačiau ir lygiai tokią pačią paskirtį atlieka, ir atrodo identiškai“.

Taip pat N. Daunoravičius-Norbė rinktųsi neoriginalias dalis dėl vienos paprastos priežasties. Jos nėra ilgapirščių taikinys. Anot Norberto, „blogiausia yra ne tai, kad detalę pavagia. Gaila yra įdėto darbo – ilgapirščiai padaro nemažai žalos. Pavyzdžiui, vogdami priekinius žibintus, nukerpa laidus, įpjauna kapotą, išdrasko kėbulą“. Taigi peršasi išvada, kad įsigyjant neoriginalių dalių komplektą, galima ne tik pinigus, bet ir brangų laiką sutaupyti.

 

Mūsų pašnekovas prasitarė, kad automobilių iš JAV remonto projektas nėra lengvai įgyvendinamas. Reikia įvertinti, kad darbas turi atsipirkti. Dėl to Norbertas Daunoravičius mano, kad vienu metu pravartu būtų remontuoti ne vieną ir ne du automobilius. Jei nori pradėti rimtą amerikietiškų automobilių pardavinėjimo verslą, teks didinti apimtis.

Taip pat svarbu suprasti, kad planuojant tokios apimties darbus neapsieisite be organizuotumo. Kas ieškos dalių, kas jas nupirks, kad atliks ekspertizę, užregistruos automobilį? Taip pat reikia nepamiršti automobilio europinimo proceso, elektroninių dalių susiejimo. Beje, dažnas nori automobilį parduoti Vokietijoje. Tai taip pat kainuoja. Patarimas jums – įvertinkite, kad skaičiuoti reikėtų ne tik kaštus, bet ir laiką.

Tačiau šoninio slydimo aso ir vlogerio Norberto Daunoravičiaus-Norbės tikslas yra kitoks. Automobilio remontas yra tik viena sudedamoji jo veiklos dalis. Čia figūruoja noras trasoje išbandyti automobilio pajėgumą, susidaryti asmeninę nuomonę ir nenugludinta istorija pasidalinti su žiūrovais. Štai kuo gyvena mūsų pašnekovas. 

Prekių sąrašas

€445.00
Depo, F30/F31, el.valdymas, su varikliuku, juodas, LED, H7/H7, LED, SAE (USA TYPE).
Prekės kodas: ZBM1183L/R(D)
€445.00
€50.20
F30, M Sport.
Prekės kodas: PBM06002VA
€50.20
€472.90
Depo, F30, LCI, SDN, (11-15).
Prekės kodas: ZBM1953SET(D)
€472.90
€40.00
F30, F31, M Sport, blizgios, juodos.
Prekės kodas: PBM07079BK
€40.00
€200.00
F30 M-PERFORMANCE, tinka standartiniams F30 / F31 modeliams.
Prekės kodas: PBM76022SET
€200.00
€794.50
F30 M-PERFORMANCE, priekinis+galinis, komplektas, su skylėm parktronikams, su skylėm žibintų apiplov.
Prekės kodas: PBM04206SET
€794.50

Kiti straipsniai

KLIENTŲ DARBAI: BMW X1 MSPORT APDAILOS KOMPLEKTAS
Kompaktiškas SUV klasės automobilis. Štai kas yra BMW X1. Jis nedidelis, tad dažnai patinka vairuotojams, kurie ieško manevringo, patogaus ir komfortiško miesto automobilio su galimybe pasivažinėti bekele.   Kėbulo apdailos darbus atliko: UAB „Igtisa“ Variklis: 2.0i 170kW 0–100km/h: 6,5 s Pavarų dėžė: automatinė Steptronic ..
PRIBLOŠKIANTIS ĮVAIZDIS UŽ PROTINGUS PINIGUS: JEEP GRAND CHEROKEE 2017 SRT APDAILOS KOMPLEKTAS
Klausiate, kaip sukurti pribloškiantį įvaizdį už protingus pinigus? Tai nesunkiai įgyvendinama. Mums pasisekė, kad klientas pasirinko Jeep Grand Cherokee 2017 SRT apdailos komplektą iš mūsų asortimento. Kodėl? Nes turime realų pavyzdį, kaip gerai šis dažnai nuvertinamas automobilis gali atrodyti. Geriausia viso to dalis – kėbulo apdailos komplektas kartu su ..