Parduotuvių kontaktai

FANTASTIŠKA NAUJIENA MŪSŲ ASORTIMENTE – ORIGINALIOS DALYS IŠ EUROPOS

Taip, pavadinimą perskaitėte teisingai! Tai iš tiesų didžiulis, bet jau pagreitį spėjęs įgauti pokytis mūsų asortimente. Nuo šiol jį sudarys ne tik alternatyvios atsarginės, bet ir originalios dalys iš Europos.

 

Koks autodalių asortimentas? Mūsų asortimentas jau dabar papildytas daugiau kaip 8 milijonais originalių, Europos rinkai skirtų dalių. Kitais žodžiais tariant, dalių rasite net 1200 automobilių modeliams – išskyrus „Tesla“ bei mažesnius automobilių gamintojus.

Koks pristatymo terminas? Originalios dalys jau dabar gali būti pristatomos per 3–10 darbo dienas (priklausomai nuo jūsų išsirinktų įsigyti dalių tiekėjo). Pristatymo patikimumas – 95 %.

Ar galima grąžinti? Pagal užsakymą iš tiekėjų atvežtos kokybiškos originalios dalys nėra grąžinamos. 

Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte numatyta, jog vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes: 

„17.15. antžeminio transporto priemones (taip pat jų dalis ir reikmenis) (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8701–8716).“ 

Atsižvelgiant į tai, jog transporto priemonių dalys patenka į minėtą prekių sąrašą, kokybiškos originalios dalys gali būti grąžinamos ar keičiamos tik pardavėjui sutikus.

Kur ieškoti? Originalios kokybės dalis bus paprasta rasti kitu adresu – signeda.org. Tiesa, ši internetinė parduotuvė, kurioje originalias dalis galėsite rinktis padedami vadybininko, bus paleista mėnesio bėgyje. Yra vienas bet! Prekes galite užsisakyti jau šiandien. Kaip? Paskambinę ar kitaip susisiekę su mūsų vadybininkais.

Kokia kaina? Esame orientuoti jums pasiūlyti konkurencingas originalių autodalių kainas. Beje, svarbu suprasti, kad šios dalys yra originalios kokybės, tad natūraliai kainuoja daugiau nei kitos alternatyvios autodalys. Taip pat verta paminėti, kad ypač geros kainos yra taikomos japoniškų, korėjietiškų automobilių ir „Seat“ bei „Škoda“ prekės ženklų autodalims.

Kodėl tai gera žinia? Nes sudarome jums galimybę įsigyti visas reikiamas kėbulo ar aušinimo sistemos dalis iš vienos vietos – negaiškite laiko kelyje. Beje, iki šiol ne visada galėdavome jums pasiūlyti trūkstamą alternatyvią prekę, tačiau dabar vietoje jos galėsime pasiūlyti originalią detalę už patrauklią kainą.

 

Taigi ketiname šiuos sudėtingus ir nepaprastus metus užbaigti su trenksmu! Mėnesio laikotarpyje pranešime daugiau naujienų apie signeda.org, tad kviečiame mus sekti ir socialiniuose tinkluose:  Facebook Instagram bei  Linkedin.

Laukdami naujienų jau šiandien susisiekite su mūsų vadybininkais ir užsisakykite jums reikalingas detales.

Kiti straipsniai

PRIBLOŠKIANTIS ĮVAIZDIS UŽ PROTINGUS PINIGUS: JEEP GRAND CHEROKEE 2017 SRT APDAILOS KOMPLEKTAS
Klausiate, kaip sukurti pribloškiantį įvaizdį už protingus pinigus? Tai nesunkiai įgyvendinama. Mums pasisekė, kad klientas pasirinko Jeep Grand Cherokee 2017 SRT apdailos komplektą iš mūsų asortimento. Kodėl? Nes turime realų pavyzdį, kaip gerai šis dažnai nuvertinamas automobilis gali atrodyti. Geriausia viso to dalis – kėbulo apdailos komplektas kartu su ..
BMW X5 M PAKETAS. VERŽLUS, GALINGAS, ELEGANTIŠKAS – SVAJONIŲ X-AS
Greitis. Uždarbis. Pastangos. Šiuos ir kitus aspektus aptarėme su klientu, kuris įgyvendino kėbulo apdailos projektą – pavertė automobilį savo svajonių X5 M. Laimingas savininkas sutiko pasidalinti aktualia informacija bei įspūdžiais apie įgyvendintą projektą. Kiek truko automobilio plukdymas, kiek – remonto darbai? Ar BMW X5 M paketas tiko? Šiuos ir kitus natūraliai k..
NAUJIEJI AUTOVEIDRODĖLIAI „VIEW MAX“. KODĖL VERTA RINKTIS?
Trys dešimtys metų. Per tiek laiko kompanija „View Max“ užsitikrina lyderiaujančią poziciją pasaulinėje automobilių alternatyvių veidrodėlių gamybos rinkoje. „View Max“ gaminama produkcija yra alternatyvioji, tačiau nedaug kuo besiskirianti nuo originalios. Kaip jiems tai pavyksta? Nuolatinės pastangos yra skiriamos produktams vystyti, jų kokybei gerinti. Dėl to &..