Parduotuvių kontaktai

NISSAN - dalys

NISSAN - dalys

Mūsų didžiuliame sandėlyje Nissan dalys taip pat užima nemažai vietos – rasite atsarginių dalių netgi 92 Nissan modeliams. Siūlome sparnų, bamperių, rėmų, variklio dangčių ir kitų reikalingų dalių „Nissan Leaf“, „Nissan Maxima“, „Nissan Note“ ir kitiems Nissan automobiliams.

Detalių yra daug ir įvairių, Jums tereikia susirasti tinkamą. Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1.     Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2.     Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  •  Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  •  Avansas yra būtinas.


Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Nissan dalys, automobiliai pradėti gaminti po 1933-ųjų, kai buvo įkurta įmonė. Nissan – tai japonų kompanija, kurios gaminami automobiliai žymimi „Nissan“, „Infiniti“ „Datsun“ markėmis. 2013-aisiais metais Nissan kompanija buvo 6 didžiausia automobilių gamintoja pasaulyje. Tačiau vienu aspektu ši įmonė stipriai pirmauja – Nissan yra didžiausia elektromobilių gamintoja, kuri globaliai parduoda daugiau nei 275 tūkst. elektra varomų automobilių (2016 m. duomenys).

Pažangūs, inovatyvūs sprendimai, aukštos kokybės automobiliai, saugumas ir kruopštus inžinierių darbas – tai Nissan kompanijos visuma. Visgi įmonė saugumą iškelia kaip svarbiausią aspektą. Nissan dalys, automobiliai yra dažnai testuojami: turi išlaikyti pradinį saugumo lygį, automobiliui važiuojant įvairiomis oro sąlygomis ir kelio dangomis. Visos Nissan dalys yra kruopščiai atrinktos: nuo varžtelio iki variklio.

Nissan kompanijos šūkis – „Naujovės, kurios jaudina“ („Innovation that excites“). Išties įmonės pardavinėjami automobiliai (keli iš jų sportiniai: „Datsun Fairlady 1500“, „Roadsters 2000“, „Z-car“), sunkvežimiai pasižymi naujausiomis technologijomis, sistemomis ir netgi dizainu.