Parduotuvių kontaktai

NISSAN QASHQAI, 07 - 10 dalys

NISSAN QASHQAI, 07 - 10 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Nissan Qashqai dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti naujas groteles, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“ ir „Grotelės, jų dalys“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Nissan Qashqai dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Nissan Qashqai dalys ir automobiliai į rinką pradėti leisti 2006 m. gruodį. Tai 4 durų sportinio tipo visureigis, gamintas dvi kartas. Pirmoji karta leista 2006–2013 m. Modelis debiutuoja 2004 m. Ženevos automobilių parodoje, tačiau globaliai rinkai pristatomas 2006 m. Paryžiaus automobilių parodoje.

Nuspręsta šį modelį pardavinėti ir Kinijos rinkoje, tačiau kompanija turėjusi adaptuoti modelio pavadinimą dėl dviprasmiškumo sumetimų. Pavyzdžiui, Australijoje ir Japonijoje vietoje „Qashqai“ automobilis vadinamas „Dualis“ – taip įmonė išvengusi sąskambio „Cash cow“ (Grynųjų karvė). Tačiau žiniasklaidoje Qashqai dažnai vadinamas cash cow tais atvejais, kai apibūdinami sėkmingi modelio pardavimai visame pasaulyje.

Nissan Qashqai dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Qashqai – tai pirmasis Nissan modelis, kurio dizainą kūrė Europoje, Londone. Praėjus vieneriems metams po automobilio pasirodymo, 2007 m. gruodžio mėn. visoje Europoje spėta parduoti apie 100 000 modelių.

Perkant automobilį galima rinktis iš kelių variklių. Prieinami šie benzinu varomi varikliai: 1.6 L HR16DE l4 ir 2.0 L MR20DE l4, dyzelino varikliai: 1.5 L K9K l4, 1.6 L R9M l4 ir galingesnis – M9R l4 variklis.