+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

OPEL - dalys

OPEL - dalys

Opel dalys, esančios mūsų sandėlyje, tinka netgi 48-iems skirtingiems Opel modeliams. Pas mus rasite tiek „Opel Astra“ bamperių, sparnų ar net moldingų, tiek „Opel Insignia“ aušinimo radiatorių, interkulerių ir kitų detalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors reikiamos detalės neturėsime sandėlyje, tačiau nėra padėties be išeities – kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Opel dalys, automobiliai yra gaminami Opel vokiečių įmonės, kuri priklauso „General Motors“ koncernui. Opel kompanija buvo įkurta Adamo Opelio (Adam Opel) 1862-aisiais metais. Nustebsite, tačiau pirmoji transporto priemonė, kurią pagamino Opel, buvo dviratis (1886 m.). Pirmasis automobilis į rinką išėjo 1899-aisiais.

Žaibo formos emblema rate – Opel markės ženklas, kuris dabartiniam pirkėjui signalizuoja apie gan įkandamą kainą, funkcionalų, praktišką, rinkoje pamėgtą automobilį. Opel dalys, automobiliai išties funkcionalūs: tinka tiek kelionėms mieste, tiek atostogoms ar net verslo susitikimams.

Opel prekės ženklas pažįstamas Europos, kai kurioms Šiaurės ir Pietų Afrikos, Viduriniųjų Rytų valstybėms, taip pat Čilėje ir Singapūre. Opel dalys, automobiliai pakartotinai buvo parduodami ir kitose šalyse, netgi žemynuose. Pavyzdžiui, „Vauxhall“ - Jungtinėje Karalystėje, „Chevrolet“ - Lotynų Amerikoje, „Holden“ – Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, „Saturn“ JAV bei Kanadoje, o Opel Insignia, Buick Regal, Astra, Mokka ir kiti modeliai pardavinėjami Kinijoje.