Parduotuvių kontaktai

OPEL ASTRA (F), 91 - 98 dalys

OPEL ASTRA (F), 91 - 98 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau esate pasirinkę savo automobilio modelį („Opel Astra F dalys“)? Tai padaryti galite rinkdamiesi kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote salono radiatoriaus, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Salono radiatoriai, jų dalys“.

Jeigu el. parduotuvėje nerandate Jums reikalingos detalės, parašykite vadybininkui per apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“ – patyręs specialistas reikiamą detalę ras greičiau iš visų turimų 300 000 prekių pozicijų.

Jeigu Jūsų ieškomos detalės nebus mūsų sandėlyje – tai ne problema. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą tiesiai iš tiekėjų. Kad galėtume vykdyti užsakymą, turime gauti avansą.

Opel Astra F dalys, automobiliai gaminami vokiečių įmonės „Opel“ nuo 1991 iki 1998 metų. Tai kompaktiškas šeimos automobilis. Skirtinguose pasaulio taškuose šis modelis vadinamas vis kitu pavadinimu: Jungtinėje Karalystėje – „Vauxhall Astra“, Kinijoje – „Buick Excelle XT“, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje – „Holden Astra“, Indonezijoje – „Opel Optima“.

Įdomu, jog „Astra“ modelis yra logiškas „Kadett“ linijos tęsinys – viskas prasidėję nuo „Astra F“ – pirmosios kartos. Opel Astra F dalys, automobiliai – tai dviejų / keturių durų hečbekas, sedanas arba universalas (pastarasis buvęs tik keturių durų, vadinamas „Caravan“). Kabrioletas, kurį surinkinėjo ir dizaino sprendimus priėmė Italijoje, taip pat buvo siūlomas rinkoje, tad Opel Astra dalys gali būti skirtos įvairiems kėbulo tipams.

Opel Astra F dalys, automobilis 1992 m. laimėjo “Semperit Irish Car of the Year“ apdovanojimą, o 1994 m. ir 1995 m. pelnė „South African Car of the Year“ apdovanojimus.