Parduotuvių kontaktai

OPEL ASTRA (G), 98 - 04 dalys

OPEL ASTRA (G), 98 - 04 dalys

Kaip rasti detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Opel Astra G dalys)? Atkreipkite dėmesį, jog parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas: išskleidus vieną iš jų, pamatysite smulkesnes subkategorijas. Pavyzdžiui, jeigu ieškote bamperio, spauskite „Kėbulo dalys“ ir tada „Bamperiai, jų dalys“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Reikiamos Opel Astra G dalys bus rastos kur kas greičiau.

Jeigu tam tikros detalės nebus mūsų sandėlyje – detalę užsakysime specialiai tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gauname avansą.

Opel Astra G dalys Europoje pradėtos gaminti 1998 m. – tai antrosios kartos Astra modeliai, žymimi raide G. Gamyba tęsėsi iki 2004 m. – tais metais išleidžiama nauja, trečioji Opel Astra karta. Šios kartos naujovė – gamtinių dujų variklis.

Opel Astra G dalys gamintos šiems kėbulo tipams: 3 ir 4 durų liftbekas, 4 durų universalas (pavadinimu „Caravan“) ir sedanas. 2000 m. išleidžiamas kupė ir kabrioletas – abiejų modelių dizainą kūrė italų kompanija „Bertone“ . Opel Astra G dalys, automobiliai – ne tik šeimai pritaikytos transporto priemonės. Taip pat atsiranda taksi modelio versija Brazilijoje – turėjusi 2.0 l variklį, pardavinėjama Čilėje „Chevy Urban“ pavadinimu.

Yra kelios Opel Astra automobilio modelio kartos, tačiau vėlesnių automobilių modelių pavadinimai turi viena išskirtinumą – jie yra parašyti lotyniškos abėcėlės raidėmis, kurios turi tam tikrą šriftą.

Opel Astra G dalys ir automobilis, kurį surinkinėjo Brazilijoje, buvo vadinamas „Chevrolet Astra“. Šis modelis buvo prieinamas Brazilijos, Argentinos, Meksikos, vėliau ir Lotynų Amerikos rinkoms. Taip pat Opel Astra G dalys ir pats automobilis buvo surinkinėjamas šiose šalyse: Belgijoje, Egipte, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje, Pietų Afrikoje, Ukrainoje, Anglijoje.