Parduotuvių kontaktai

OPEL INSIGNIA (G09), 09.08 - 12.13 dalys

OPEL INSIGNIA (G09), 09.08 - 12.13 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Opel Insignia A dalys)? Iš pradžių rinkitės vieną iš kategorijų, tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote priekinių žibintų, rinkitės kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir „Priekiniai žibintai, jų dalys“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jeigu:

  • Nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Opel Insignia A dalys bus rastos greičiau iš visų turimų 300 000 prekių pozicijų.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš tiekėjų – spec. užsakymas pradedamas vykdyti, kai sumokate avansą.

Opel Insignia A dalys ir automobiliai – pirmosios kartos modeliai, gaminti 2008–2017 m. Insignia modelis 2008 m. debiutuoja Tarptautinėje Britanijos automobilių parodoje. Opel Insignia visame pasaulyje dar vadinama „Vauxhall Insignia“ (Anglija), „Holden Insginia“ (Naujoji Zelandija, Australija), „Buick Regal“ (Kinija ir Šiaurės Amerika) ir „Chevrolet Vectra“ (kurį laiką Čilėje) pavadinimais.

Modelio dizainą kūrė Markas Adamsas (Mark Adams) ir Malkolmas Vardas (Malcolm Ward). Opel Insignia A dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas, liftbekas, universalas. Tai vidutinio / didelio dydžio šeimos automobilis, gaminamas vokiečių kompanijos „Opel“. Šis modelis pakeitė „Vectra“ ir „Signum“ modelius.

Opel Insignia A dalys ir pats modelis atnaujintas – įdiegiamos šios naujovės: prisitaikantys priekiniai bi-xenon žibintai ir patobulinta visa apšvietimo sistema, taip pat įmontuota dvifunkcė Opel Eye kamera. Kamera leidžia matyti vaizdą aplink automobilį – tai spūsčių ir kelio ženklų stebėjimas. Sistema, kuri yra sujungta su kamera, matuoja greitį: jeigu vairuotojas važiuoja daugiau nei 60 km/h, kamera praneša, ar automobilis neišvažiuoja iš kelio ribų. Insignia buvo pirmasis automobilis rinkoje, turintis naująją dvifunkcę kamerą.

Opel Insignia A dalys gaminamos / surinkinėjamos Vokietijoje, Ruselsheilme ir Kanadoje, Oshavoje.