Parduotuvių kontaktai

OPEL VECTRA (A), 88 - 95 dalys

OPEL VECTRA (A), 88 - 95 dalys

Kaip ieškoti detalių, kai automobilio modelis jau yra parinktas (Opel Vectra A dalys)? Atkreipkite dėmesį į 14 pagrindinių kategorijų, esančių kairėje el. parduotuvės pusėje. Jeigu ieškote naujo bagažinės dangčio savo automobiliui, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“, tada subkategoriją „Variklio dangčiai (kapotai), jų dalys“ ir pamatysite „Bagažinės dangtis“.

Jeigu Jums nepavyksta rasti kokios nors detalės, parašykite vadybininkui. Tai padaryti galite per laukelį „Pagalba gyvai!“. Patyręs specialistas reikiamą detalę ras efektyviau iš turimų 300 000 detalių pozicijų mūsų asortimente.

Opel Vectra A dalys, esančios mūsų sandėlyje, yra atrenkamos pagal Jūsų poreikius. Jeigu kokios nors detalės nėra el. parduotuvėje, praneškite vadybininkui. Jis detalę užsakys specialiai. Tačiau žinokite, kad:

  1. Mums būtinas avansas.
  2. Opel Vectra A dalys, užsakytos iš tiekėjų, gali būti pristatytos per 2-3 mėnesių laikotarpį.

Opel Vectra A dalys ir automobiliai – vokiečių gamintojų įmonės „Opel“ nuo 1988-ųjų m. gaminami automobiliai. Įdomu, kad Opel pavadinimas vyrauja ne visur, pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje ši markė vadinama „Vauxhall“, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje – „Holden“, o Lotynų Amerikoje – „Chevrolet“.

Opel Vectra A dalys ir automobiliai buvo leidžiami 1988-1995 m. Opel Vectra A dalys, automobiliai – tai keturių durų sedanas arba hečbekas, pakeitęs „Opel Ascona C“ modelį.

Kupė šio modelio versija (vadinamoji „Calibra“) į rinką buvo pristatytą praėjus metams. Abiejų automobilių dizaino sprendimus priėmė Vainas Čeri (Wayne Cherry).

Šios kartos Opel Vectra automobilių variklių intervalas yra nuo 1.4 iki 2.5 litrų. Ir kitos Opel Vectra A dalys sparčiai tobulėjusios. Pavyzdžiui, atnaujinta konstrukcija, sulaikanti smūgį, o 1993 m. buvo įmontuotos pirmosios oro pagalvės.