Parduotuvių kontaktai

OPEL VECTRA (B), 95 - 98 dalys

OPEL VECTRA (B), 95 - 98 dalys

Jeigu jau esate pasirinkę savo automobilio modelį (Opel Vectra B dalys), detalių galite ieškoti taip: pasirinkite vieną aktualią kategoriją iš 14 esamų, tada ją išskleiskite iki subkategorijų, kol rasite ieškomą detalę. Pavyzdžiui, jeigu ketinate įsigyti posparnį, visų pirma, spauskite ant kategorijos  „Kėbulo dalys“, tada išskleiskite subkategoriją „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir rasite parinktį „Posparnis“.

Jeigu nepavyksta rasti kokios nors detalės – pasinaudokite langeliu „Pagalba gyvai!“ ir parašykite Signedos vadybininkui. Jis detalę iš turimo 300 000 prekių asortimento ras kur kas greičiau.

Kas yra specialusis užsakymas? Šia paslauga pasinaudoti galite, jei Jums reikalingos detalės nėra mūsų asortimente. Tuomet vadybininkas pasirinktą prekę užsakys tiesiai iš tiekėjų. Svarbu žinoti, jog:

  1. Mums būtinas išankstinis avansas.
  2. Opel Vectra B dalys gali būti siunčiamos 2-3 mėnesius.

Opel Vectra B dalys ir automobiliai – tai antrosios kartos transporto priemonės, leistos Opel kompanijos 1995-2002 m.

Opel Vectra B dalys, automobilis iš pradžių buvęs tik keturių durų universalas. Šis modelis Jungtinėje Karalystėje pakeitė „Vauxhall Cavalier“. Taigi Opel pavadinimas vyrauja ne visur, pavyzdžiui, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje vietoj Opel būtų užrašyta – „Holden“, o Lotynų Amerikoje – „Chevrolet“.

Opel Vectra B dalys, o konkrečiau – varikliai, prasidėję nuo 1.6 l darbinio tūrio, pasižymėjo kokybe.

Jau 2.0 l variklį turinti „Opel Vectra“ buvo sukurta automobilių lenktynėms. 1999 m. Opel Vectra B dalys atnaujintos: pakeistas kėbulo priekis, patobulintas valdymas ir įdiegta geresnė įranga.