Parduotuvių kontaktai

OPEL VECTRA (C), 09.01 - 09.05 dalys

OPEL VECTRA (C), 09.01 - 09.05 dalys

Kaip rasti tam tikrą detalę, kai jau esu pasirinkęs automobilio modelį (Opel Vectra C dalys)? Iš pradžių pasirinkite vieną iš kategorijų, kurios yra kairėje el. parduotuvės pusėje. Kategorijų išskleidimo principu turėtumete rasti ieškomą detalę. Pavyzdžiui, jei ieškote vidinės arkos dalies, spustelkite kategoriją  „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir tada rasite pasirinkimą „Vidinė arkos dalis“.

Jeigu norimos detalės nerandate arba jos nėra mūsų asortimente, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Pirmuoju atveju patyręs specialistas prekę ras už Jus, antruoju – detalę užsakys specialiai iš tiekėjų. Viskas, ką Jums reikia žinoti apie specialųjį užsakymą:

  1. Opel Vectra C dalys gali būti siunčiamos 2-3 mėnesius.
  2. Būtinas avansas.

Opel Vectra C dalys ir automobiliai gaminti 2002-2008 m. Sedanas, hečbekas – gaminami kėbulo tipai.

Opel Vectra C dalys, automobilis ir bendras jų svoris darė didžiausią įtaką šio modelio variklio parinkimui. 1.6-3.2 l benzinu varomi varikliai, 1.9-3.0 l – dyzeliu varomų variklių intervalas. Tiesa, dyzelinu varomi modeliai labiau buvo reklamuojami Europoje – pasirodo, kad tai vienas iš pagrindinių europiečių kriterijų renkantis automobilį.

Opel Vectra C dalys ir automobiliai skirtinguose pasaulio taškuose yra skirtingai vadinami. Pavyzdžiui,  „Vauxhall“ pavadinimas prigijo Anglijoje, „Holden“ – Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, o Lotynų Amerikoje Opel vadinamas „Chevrolet“.