Parduotuvių kontaktai

OPEL ZAFIRA (A), 99 - 05 dalys

OPEL ZAFIRA (A), 99 - 05 dalys

Kaip rasti automobilio dalį, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Opel Zafira A dalys)? Iš pradžių pasirinkite vieną iš pagrindinių kategorijų, šiai išsiskleidus – subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti stiprintuvo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, tada „Bakeliai“ ir, galiausiai, „Stiprintuvo bakelis“.

Į vadybininką per langelį „Pagalba gyvai!“ kreipkitės šiais atvejais:

  1. Jeigu el. parduotuvėje nerandate detalės. Vadybininkas yra patyręs specialistas, tad Opel Zafira A dalys bus rastos greičiau ir efektyviau.
  2. Jeigu Jums reikalingos detalės nėra mūsų parduotuvėje. Tuomet vadybininkas užsakys detalę iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas, kuriam vykdyti reikalingas avansas.

Opel Zafira A dalys ir automobiliai gaminami vokiečių kompanijos „Opel“ nuo 1999-ųjų metų.  Tai – daugiafunkciniai automobiliai. Nuo 2011-ųjų šis modelis taip pat vadinamas „Zafira Tourer“. Pirmoji ir antroji šio modelio kartos yra labiau kompaktiški daugiafunkciniai automobiliai, tačiau trečioji Zafira karta (į rinką išleista 2011 m.) – žymiai didesnis, talpesnis, jau nebe mažas automobilis.

Opel Zafira A dalys ir automobiliai Jungtinėje Karalystėje yra vadinami „Vauxhall“, Australijoje – „Holden“ pavadinimais. Taip pat žinomi šie pavadinimai: Chevrolet Nabira / Zafira, Subaru Traviq.

Opel Zafira A dalys priklauso pirmajai šio modelio kartai, kuri pirmą kartą pasirodo 1997-aisiais metais Frankfurto „Auto Show“ parodoje. Po kelių metų (1999 m.) jau išleidžiama į rinką. Opel Zafira A dalys ir automobiliai 2000-aisiais užima trečiąją vietą ir laimi apdovanojimą „Metų Europos automobilis“. Tai – automobilis, turintis septynias sėdimąsias vietas, o 2001-aisiais išleistas „Zafira OPC“ modelis buvęs greičiausias minivenas Europoje (141 kW galia).