+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

oro srauto matuoklės, davikliai

Sąrašas su kategorijos „Oro srauto matuoklės“ dalimis prieinamas taip:

Automobilių filtre (prie paieškos) pasirinkus automobilio markę ir modelį (paspauskite išsaugoti).

Katalogas yra suskirstytas į pagrindines kategorijas, pateikiamas kairiąjame meniu.

Pasirinkite kategoriją ORO SRAUTO MATUOKLĖS.

Jums atsidarys visų oro srauto matuoklių sąrašas, kurios gali būti tinkamos Jūsų pasirinktam automobiliui. ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad sąrašas yra bendras, t.y. pateikiamos oro srauto matuoklės, tinkančios visoms to automobilio modelio variklio modifikacijoms. Todėl, kad oro srauto matuoklės pasirinkimas būtų tinkamas, Jūs turite žinoti, koks Jūsų variklio darbinis tūris, galia (kilovatais), tikslūs pagaminimo metai.

Kad oro srauto matuoklės būtų pasirinktos teisingai:

  • Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą dalį pagal gamintojo OE kodą, pasirinkę automobilio markę ir modelį ir į paiešką įveskite ieškomos dalies gamintojo kodą (OE KODAS);
  • PASITIKRINKITE savo variklio darbinį tūrį (pvz 2.5 DTI) ir galią (pvz. 110 kw). Prekių pastabose (įėjus į prekės kortelę) pasitikrinkite, ar oro srauto matuoklė yra tinkama Jūsų varikliui. Jei bent vienas aprašymas neatitinka, baigdami pirkimą, praneškite vadybininkui, kad nesate įsitikinę, jog išsirinkote teisingą prekę ir pastabose nurodykite gamintojo kodą, arba VIN numerį bei tikslius savo automobilio duomenis.

Jei neradote Jums reikalingos dalies mūsų e. parduotuvėje - susisiekite su mūsų vadybininku, kuris padės rasti. Oro srauto matuoklės gali būti užsakytos pagal specialų užsakymą.

Prekių: 0

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.