+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

oro srauto matuoklė

oro srauto matuoklė

Prieš ieškodami detalių, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Taip rasti norimas detales bus kur kas paprasčiau.

Jeigu kyla klausimų, ar oro srauto matuoklė tikrai tiks Jūsų pasirinktam automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Oro srauto matuoklė – daviklis, esantis prie automobilio filtro. Ši  „patogi“ padėtis leidžia filtruotam orui pirmiausia patektį į daviklį ir tik vėliau į įsiurbimo kolektorių.

Šis daviklis matuoja oro kiekį ir masę, kuri vėliau yra nukreipiama į vidaus degimo variklį. Kokia šio daviklio paskirtis? Oro srauto matuoklė perduoda signalą automobilio kompiuteriui – taip apskaičiuojamas degalų kiekis, kurį reikia įpurkšti į cilindrus. Jeigu automobilis yra varomas dyzelinu – šis daviklis atlieka kiek kitokią funkciją – matuoja išmetamąsias dujas. Taip pat oro srauto matuoklė yra vienintelis būdas nustatyti oro įsiurbimo jėgą.

Šiais laikais daugelis automobilio dalių yra elektroninės. Tiesa, oro srauto matuoklė taip pat. Senesniuose automobiliuose šis daviklis vis dar būna mechaninis, tačiau naujuose modeliuose oro srauto matuoklė dažnai papildomai turi ploną metalinę juostelę – sensorių, kuris yra įkaitinamas iki 120-180 °C, tad atvėsinti jį yra būtina. Sensorių atvėsina dažnai cirkuliuojantis oro srautas.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: