Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

PASIRUOŠKITE ŠALTAJAM SEZONUI – SANDĖLIUOSE MUTLU AKUMULIATORIAI

Signeda, Mutlu, Mutlu akumuliatoriai, akumuliatoriai, Mutlu baterijos, Mutlu automobilių akumuliatoriai

Turime jums dvi geras naujienas. Pirmoji – asortimentą papildėme akumuliatoriais, tad kviečiame iš anksto pasiruošti šaltajam sezonui. Antroji žinia – nuo šiol asortimente rasite automobilių entuziastų mylimą prekės ženklą MUTLU.

Galima ilgai kalbėti apie MUTLU kokybę, bet kartais pakanka vieno rimto teiginio abejonėms išsklaidyti – MUTLU akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija. Susidomėjote? Prekių sąrašą rasite straipsnio pabaigoje.

 

Norite daugiau sužinoti apie MUTLU prekės ženklą?

Signeda, Mutlu, Mutlu akumuliatoriai, akumuliatoriai, Mutlu baterijos, Mutlu automobilių akumuliatoriai

  • Greičiau pasikrauna, lėčiau išsikrauna. Europietiško tipo SFB (Superior Flooded Battery) akumuliatorių gamyboje yra naudojama patentuota kalcio lydinio tinklelio technologija. Tai reiškia, kad SFB akumuliatoriai palyginti greitai pasikrauna ir lėtai išsikrauna.

  • 25 % didesnis našumas. Gamintojo teigimu, MUTLU akumuliatorių našumas yra 25 % didesnis nei standartinių akumuliatorių.

  • Bet kokiomis sąlygomis. MUTLU akumuliatoriai ypač atsparūs vibracijai – tinka naudoti įvairiomis eksploatavimo sąlygomis. Taip pat šios baterijos užtikrina didesnę paleidimo srovę, tad savo darbą puikiai atlieka ir atšiauriomis oro sąlygomis.

  • Nereikalauja priežiūros. Dėl uždaro dangčio sistemos akumuliatoriai nereikalauja priežiūros.

  • Atsparūs smūgiams. Vienas ryškesnių išskirtinumų – MUTLU akumuliatorių korpusai yra pagaminti iš smūgiams atsparių medžiagų.

  • Naudojami lyderių. MUTLU akumuliatorius renkasi Mercedes, Ford, Toyota ir kitų automobilių gamintojai.
     

Norite ko nors paklausti? Greičiausiai atsakymų sulauksite parašę mūsų vadybininkams.

Kiti straipsniai

MĖNESIO NAUJIENA – VOKIŠKA VENOL ALYVA
Oficialu! Tapome VENOL prekės ženklo atstovais Lietuvoje, tad nuo šiol mūsų asortimente rasite šio vokiečių gamintojo automobilių al..
DODGE CHARGER SRT WIDEBODY. LAUŽOME STEREOTIPUS
Metas sulaužyti stereotipus apie Dodge Charger automobilį. Stereotipus paneigėme kartu su klientu, kuris jau gerą pusmetį vairuoja savąjį Charger ..