Parduotuvių kontaktai

PEUGEOT - dalys

PEUGEOT - dalys

Peugeot dalys, esančios mūsų sandėliuose, tinka netgi 47-iems skirtingiems modeliams! Reikalingų bamperių, grotelių, priekinių, priešrūkinių, galinių žibintų ras „Peugeot 508“ automobilio savininkai, o kas vairuoja „Peugeot 2008“, mūsų el. parduotuvėje ras šių atsarginių dalių: rėmų, sutvirtinimų, bamperių, aušinimo, kondicionieriaus radiatorių, akumuliatorių ir daugelį kitų detalių, esančių „Peugeot dalys“ skyrelyje.

Iškilus šiems klausimams ir neaiškumams, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“:

  1.     Jei nerandate savo automobilio ir (ar) reikiamos detalės.
  2.     Jei reikiamos detalės nėra mūsų asortimente. Nėra padėties be išeities – vadybininkas užsakys detalę tiesiai iš tiekėjų, tai paslauga „Specialusis užsakymas“. Svarbu žinoti du dalykus:
  • Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  • Avansas yra būtinas.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau dažniausiai detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Peugeot ir Citroen – prekės ženklai, priklausantys prancūzų „PSA Peugeot Citroen Group“ kompanijai. „Peugeot“ kompanija buvo įkurta 1810-aisiais – tuomet gamino kavamales. Po 20 metų pradėti gaminti dviračiai ir tik po 1891-ųjų metų įmonė ryžtasi pradėti automobilių gamybą. Dar po septynerių metų Peugeot dalys skirtos ne vien automobiliams, bet ir motociklams – į rinką įmonė leidžia dviračius, automobilius, motociklus. Taigi Peugeot dalys, automobiliai ir apskritai visas prekės ženklas yra laikomas vienu iš seniausių, automobilius reprezentuojančių ženklų.

Peugeot ir Citroen automobiliai rinkoje užima itin svarbią vietą – įmonė yra antroji Europoje pagal dydį (po „Volkswagen AG“ kompanijos). Po pagrindinės gamyklos Prancūzijoje pastatymo (Sošo mieste), kompanija į rinką (tarp 1929-1936 m.) išleidžia „Peugeot 201“ modelį, kuris pasirodo esąs itin sėkmingas – pagaminama netgi 140 tūkst. šio modelio automobilių.

Po Antrojo pasaulinio karo „Peugeot“ pradeda leisti Peugeot 203 ir 403 modelius, o 1960-aisiais – Peugeot 404 automobilį. Kiek vėliau modelių gretas papildo itin mažas automobilis – „Peugeot 205“, kurio atitikmenys dabar būtų 206 ir 207 modeliai. Laikantis logiškos skaičių sekos, 2012-ais metais į rinką išleidžia „Peugeot 208“, taip pat vidutinio dydžio „Peugeot 508“ bei kompaktiškesnį miesto automobilį – „Peugeot 5008“.

Peugeot dalys ir automobiliai taip pat būna kupė-kabrioletai, žymimi „cc“ raidėmis prie automobilio markės pavadinimo. Pavyzdžiui, „Peugeot 308 cc“ be abejonės yra kabrioletas.

Peugeot dalys, automobiliai – tai prancūziškas dizainas, komfortas, patikimumas, pasaulinis pripažinimas. Neseniai atlikti tyrimai parodė, jog Peugeot automobilių priežiūra kainuoja netgi 28 proc. pigiau nei bendras rinkos vidurkis. Taigi įsigyti „Peugeot“ automobilį yra ne tik verta, bet ir praktiška