+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

PHIRA

PHIRA

PHIRA - šeimos įmonė, gaminanti automobilių bamperius ir plastikines dalis. PHIRA - vienintelė lyderiaujanti įmonė pasaulyje, kuri pardavinėja plastikines automobilių dalis. Pagrindiniame štabe Ispanijoje dirba 60 žmonių, bendras patalpų plotas siekia 15.000 m2, kur yra laikoma daugiau nei 1000 prekių, tinkamų populiariausiems Europos automobilių modeliams.

PHIRA tiekia produkciją, kuri 45 pasaulio šalyse yra pripažįstama kaip itin kokybiška. Viso to paslaptis - aukšti įmonės standartai, profesionali, gerai apmokyta komanda ir darbuotojai, sveikas konkurencijos jausmas bei noras pasiekti daugiau.

Kalbant apie kokybę, įmonė PHIRA užtikrina, jog svarbiausia yra tinkama žaliava. Pavyzdžiui, buferių gamybai naudojamas polipropilenas, specialiai tam sukurtas. Taip pat svarbu yra tinkamas testavimas ir produkcijos apžiūra. Visa tai yra raktas į sėkmę.

SIGNEDOJE kviečiame pasitikėti ir įsigyti PHIRA kompanijos groteles, bamperius bei plasitikinius sparnus. Šios prekės yra vertos dėmesio ir pripažinimo.